درحال بارگذاری ...
نشست مشاوره شرکت های دانش بنیان قم برگزار شد

بسیاری از فعالان اقتصادی و همچنین کسب‌وکارها برای برخی از فعالیت‌ها و انجام پاره‌ای از مسائل نیاز به مشورت با افراد و صاحب‌نظران خبره به صورت حضوری، تلفنی یا به صورت‌های دیگر دارند. با این حال، برای آنها دریافت مشاوره حضوری و تلفنی همواره مورد ابهام است. این موضوع خصوصا برای شرکت‌های دانش‌بنیان که دارای تفاوت‌های اساسی با سایر کسب‌وکارها هستند، بیشتر خواهد بود. 

مجموعه اولوبیزنس به عنوان اولین پلتفرم مشاوره تلفنی حضوری و رایگان کسب‌وکار و کارگزار صندوق نوآوری و شکوفایی در امر مشاوره کسب‌وکار این امکان را فراهم آورده تا شرکت‌های دانش‌بنیان بتوانند در تمامی زمینه‌های کسب‌وکار با بهترین مشاوران ایران مشورت بگیرند. از آنجا که شهرستان‌ها و مراکز استان‌ها نسبت به تهران دسترسی کمتری به مشاوران خبره دارند، این مجموعه تصمیم گرفته تا هر چند وقت یکبار جلسات مشاوره حضوری را در شهرستان‌ها برای این شرکت‌ها به صورت رایگان برگزار کند. 

در همین راستا اولین جلسه مشاوره حضوری شرکت‌های دانش‌بنیان استان قم با حضور مدیران، فعالان و دست‌اندرکاران این شرکت‌ها برگزار شد. در این نشست که در تاریخ 10 و 11 مهر ماه 98 در مرکز رشد دانشگاه قم برگزار شده، چندین نفر از مشاوران خبره در زمینه‌های بازاریابی و فروش، مالیات و امور مالی، تامین مالی و سرمایه‌گذاری، صادرات و واردات و منابع انسانی به سوالات مجموعه‌های دانش‌بنیان پاسخ دادند. 

در این نشست‌ها شرکت‌های مختلفی در زمینه‌های دارو، علوم و فناوری، انرژی، علوم انسانی و سایر حوزه‌ها حضور داشتند. قرار است این نشست‌های مشاوره‌ای برای سایر استان‌ها و مراکز دیگر نیز برگزار شود.

مشاوران حاضر در این نشست‌ها، کیارش عباس زاده در زمینه توسعه و راه‌اندازی کسب‌وکار، ارسلان فرجی در حوزه صادرات و واردات، مجید عقلایی در حوزه بازاریابی و فروش و علیرضا نفیسی در زمینه منابع انسانی بودند که به مسائل و پرسش‌های حضار پاسخ دادند. 

لازم به ذکر است که مدیران و دست‌اندرکاران شرکت‌های مذکور می‌توانند از طریق اپلیکیشن الوبیزنس نسبت به دریافت مشاوره حضوری و تلفنی رایگان شرکت‌های دانش‌بنیان اقدام کنند. همچنین چنانچه هر کدام از مراکز و مجموعه‌ها که تمایل به برگزاری اینگونه نشست‌ها داشتند، می‌توانند درخواست خود را به این مجموعه ارائه دهند.                                                                                       

مشاوران مرتبط
ایمان اعیانی - مشاوره تسهیلات نظام وظیفه تخصصی
ایمان اعیانی
مشاوره تسهیلات نظام وظیفه تخصصی

امریه در شرکت های دانش بنیان / پروژه جایگزین خدمت در شرکت های دانش بنیان و در صنایع نظامی و کشوری

وحید علیزاده - مسئول پروژه جایگزین و امریه در شرکت دانش بنیان
وحید علیزاده
مسئول پروژه جایگزین و امریه در شرکت دانش بنیان

مشمولان میتوانند بعد از تایید طرح نخبگان و استعدادهای برتر توسط بنیاد نخبگان دوران خدمت سربازی خود را در شرکت دانش بنیان خود در قالب پروژه جایگزین و امریه در شرکت دانش بنیان شروع به فعالیت کنند

درخواست مشاوره هر دقیقه 500 تومان
بیشتر
چگونه وارد عرصه صادرات شویم؟

چگونه وارد عرصه صادرات شویم؟

صادرات یک زنجیره است که مراحل و فرایندهای مختلفی را دربرگرفته و باید در تمام این حوزه‌ها دانش و تخصص کافی را در اختیار داشت.

بازدهی صادرات به امارات چگونه است؟

بازدهی صادرات به امارات چگونه است؟

اقتصاد امارات علی‌رغم تمام نقاط مثبتی که دارد، اما صنعت و کشاورزی آن چندان قوی نیست. همین مساله، دست تجار و شرکت‌های ایرانی را برای صادرات به امارات باز گذاشته است.

صادرات به عمان؛ چرا و چگونه؟

صادرات به عمان؛ چرا و چگونه؟

دسترسی به آبهای آزاد، فاصله نزدیک با بنادر مهم ایرانی و ثبات اقتصادی باعث شده تا صادرات به عمان یکی از بهترین گزینه‌ها برای تجار ایرانی باشد.

نکات مهم صادرات به روسیه چیست؟

نکات مهم صادرات به روسیه چیست؟

روسیه یکی از کشورهای اصلی عضو اتحادیه اوراسیا بوده که همین مساله تجارت بازرگانان ایرانی را با این کشور بسیار تسهیل می‌کند. چرا که از برخی امتیازات جهت تجارت با یکدیگر برخوردار هستند.

چرا و چگونه به چین صادرات کنیم؟

چرا و چگونه به چین صادرات کنیم؟

هم‌اکنون علاوه بر نقش محصولات چینی در تامین نیازهای وارداتی ایران، بخش بسیار قابل توجهی از کالاهای ایرانی نیز به چین صادر می‌شود.