درحال بارگذاری ...

نحوه دریافت مشاوره تلفنی/اینترنتی رایگان برای شرکت‌های دانش‌بنیان

 

برای دریافت مشاوره چه‌کار کنم؟


با همکاری الوبیزنس و صندوق نوآوری و شکوفایی، تمامی شرکت‌های دانش‌بنیان با مراجعه به اپلیکیشن و سایت الوبیزنس به راحتی و به صورت رایگان می توانند از خدمات مشاوره تخصصی شبکه مشاوران خبره استفاده نمایند.

سازوکار دریافت مشاوره در اپلیکیشن و وب سایت الوبیزنس به این صورت است که کاربران با نصب اپلیکیشن الوبیزنس و یا ورود به وب اپ الوبیزنس می توانند مشاور مورد نیاز خود را پیدا کرده و با توجه به زمان های در دسترس مشاور به صورت مستقیم با مشاور خود صحبت نمایند. 

 

 

بر این اساس شرکتهای دانش بنیان صرفا کافی است، در خواست خود را در سامانه غزال ثبت نمایند و سپس با شارژ اتوماتیک حساب کاربری خود در الوبیزنس با شبکه ی مشاوران الوبیزنس به صورت مستقیم در ارتباط باشند.

همچنین در صورتی که مشاور مناسب خود را نتوانستید در بین مشاوران الوبیزنس بیابید، می توانید در صفحه دریافت مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان الوبیزنس، شما را راهنمایی کنند.

 

 

مراحل ثبت درخواست در سامانه غزال

برای دریافت مشاوره شرکتهای دانش بنیان لازم است ابتدا به سامانه غزال مراجعه کرده و در قسمت ثبت درخواست توانمندسازی، در بخش دریافت مشاوره(تلفنی/آنلاین)، ثبت درخواست کنند. بعد از تایید ثبت نام آنها در سامانه غزال، حساب شماره تلفن وارد شده در این سامانه همزمان در اپلیکیشن و سایت الوبیزنس برای هر درخواست ثبت شده به میزان 210 هزار تومان شارژ خواهد شد. بعد از ثبت نام در سامانه غزال و شارژ شدن حساب شرکت در اپلیکیشن الوبیزنس، سپس این شرکت‌های می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت الوبیزنس نسبت به دریافت مشاوره در حوزه‌های مختلف اقدام کنند.

 

1- ورود به سایت غزال 

2- ثبت درخواست توانمندسازی

 

3-انتخاب فیلد مشاوره
 

 

 

4- انتخاب حوزه مورد نیاز برای مشاوره