راهنمابلاگ

سوالات متداول

بله، شما می توانید اطلاعات شخصی پروفایل خود ( از جمله کد شبا حساب بانکی) را تکمیل نموده و درخواست بازگشت وجه را به واتساپ پشتیبانی سایت اعلام نمائید. بدیهی است که پس از بررسی و طی مراحل کاری، حداکثر تا 10 روز کاری مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد.

الوبیزنس پلتفرم مشاوره کسب و کار است که کاربران می‌توانند با بررسی رزومه و توضیحات هر مشاور براساس نیاز خود و باتوجه به موضوع مورد نظر خود از مشاوران آن استفاده کنند، خدمات الوبیزنس شامل مشاوره تلفنی، انلاین و تصویری است.

تمام مشاوران الوبیزنس از بهترین متخصصان حوزه‌های مختلف کشور هستند که توسط تیم ارزیابی الوبیزنس راستایی آزمایی و غربال شده‌اند، همچنین کاربران می‌توانند با مطالعه صفحه مشاوران سوابق کاری و تحصیلی مشاور مورد نظر خود را مطالعه کنند.

خیر، مشاوره‌های تلفنی بر بستر تلفن و مشاوره‌های یا استفاده از اینترنت برگزار می‌شوند همچنین جلسات مشاوره حضوری براساس زمان‌بندی و درخواست طرفین در محل مورد توافق برگزار می‌شود.

بله جهت تماس با مشاوران باید هزینه پرداخت نمایید؛ قیمت هر مشاور در پروفایل وی قابل مشاهده است و بنا به سابقه، رزومه و تخصص مشاور قیمت‌ها متفاوت می‌باشد.

با توجه به هزینه مشاوران و مدت زمان مورد پیش‌بینی شما برای دریافت مشاوره، ابتدا هزینه پرداختی به شما نمایش داده می‌شود و سپس با استفاده از درگاه پرداخت هزینه را پرداخت می‌کنید، سپس تماس بین شما و مشاور برقرار می‌شود، برای مشاوره‌های حضوری و آنلاین هماهنگی پرداخت هزینه و زمان جلسه توسط تیم پشتیبانی الوبیزنس انجام می‌شود.

شما می‌توانید با کلیک بر روی(حوزه‌های مشاوره) در بالای صفحه لیست مشاوران الوبیزنس در حوزه مورد نظر خود را مطالعه و براساس نیاز و سوابق کاری و تحصیلی مشاور مورد نظر خود را انتخاب کنید، همچنین می‌توانید با استفاده از ابزار جست و جو حوزه مورد نظر و یا اسم مشاور مدنظر خود را در بین مشاوران جست و جو کنید.

پرداخت‌های ناموفق حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد از پرداخت به حساب شما برگشت داده خواهند شد، در صورتی بروز مشکل و عدم بازگشت بعد از ۷۲ ساعت می‌توانید با مراجعه به قسمت "تماس با ما" در انتهای صفحه با پشتیبانی الوبیزنس تماس بگیرید.

هنگامی که قصد دریافت مشاوره دارید، باید در صفحه مشاور عبارت "در دسترس" نوشته شده باشد؛ در صورتی که مشاور خارج از دسترس بود دستور تماس را مجددا هنگامی که مشاور در دسترس قرار گرفت انجام دهید.
برای اطلاع از زمان‌هایی که مشاوران در دسترس هستند می‌توانید در صفحه هر مشاور بخش "زمان کاری" را مشاهده کنید.

شما می‌توانید با برگشت به صفحه مشاور مورد نظر در پایین صفحه با کلیک بر روی دکمه "ادامه مکالمه" گفت وگوی خود را ادامه دهید.

در صورتی که تماس شما با مشاور برقرار نشد یا پاسخ داده نشد، درخواست خود را بعد از گذشت مدتی با حضور دوباره در صفحه مشاوره با کلیک بر روی "ادامه تماس" مجددا ارسال کنید.

در صورتی که هزینه پرداختی شما بیشتر از مدت زمان مشاوره دریافتی باشد باقی مبلغ به کیف پول حساب کاربری شما برگشت داده می‌شود.

در صورتی که تمایل به دریافت مشاوره حضوری یا آنلاین دارید می‌توانید در صفحه مشاور مورد نظر خود با مشاهده هزینه‌های مشاوره حضوری و تصویری درخواست مشاوره خود را ثبت کنید، هماهنگی‌های بیشتر در مورد نحوه برگزاری جلسات و زمان بندی توسط تیم پشتیبانی ما به شما اطلاع داده خواهد شد.

بعد از ثبت درخواست هماهنگی‌های بیشتر در مورد نحوه برگزاری جلسات و زمان‌بندی توسط تیم پشتیبانی ما به شما اطلاع داده خواهد شد.

بله، در صورتی که پروژه‌ای خاص مد نظر شما هست با مراجعه به صفحه ؛تماس با ما؛ می‌توانید موضوع و جزییات آن را با تیم پشتیبانی الوبیزنس در میان بگذارید.

بعد از ثبت درخواست شما هماهنگی در مورد نحوه برگزاری جلسه و هزینه‌های پرداختی آن توسط تیم پشتیبانی الوبیزنس به شما اطلاع داده خواهد شد.

قبل از برگزاری جلسه مشاوره سوالات خود را یادداشت کنید، توضیحات کاملی از موضوع مورد نظر خود به همراه داشته باشید و از کلی گویی و حاشیه پرهیز کنید.

شما می‌توانید در مورد دوره‌های آموزشی و وبینارهای الوبیزنس صفحه الوبیزنس را در رسانه‌های اجتماعی دنبال کنید یا در صفحه "تماس با ما" با پشتیبانی تماس بگیرید.

پلتفرم الوبیزنس در حال حاضر مشاور جدید نمی‌پذیرد، فراخوان ثبت‌نام مشاوران جدید از طریق سایت الوبیزنس اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شرکت‌های دانش بنیان هر ماه ۵ بار می‌توانند با ورود به سایت (ghazal.inif.ir) بخش توامندسازی و کمک، گزینه مشاور و بخش مشاوره تلفنی و آنلاین در تمامی حوزه‌ها با انتخاب نقشه راه کسب و کار ایرانیان از خدمات مشاور الوبیزنس استفاده کنند.
در صورتی که در سایت غزال ثبت‌نام نکرده‌اید با انتخاب ثبت‌نام جدید و شماره رابط شرکت ثبت‌نام انجام دهید.
شرکت‌های غیردانش بنیان می‌توانند با ورود به آدرس (bizservices.ir) و بعد از ثبت‌نام در بخش خدمات مرکز شرکت‌های دانش بنیان موضوع و زیرموضوع مشاوره خود را انتخاب کنند و درنهایت با انتخاب کارگزاری نقشه راه کسب و کار ایرانیان درخواست مشاوره خود را ثبت کنند.
برای راهنمایی بیشتر می‌توانید با مراجعه به صفحه (تماس با ما) با تیم پشتیبانی الوبیزنس صحبت کنید.

faq