راهنمابلاگ
دیکسازی

فرشید دیکسازی

کارشناس تسهیلات امریه سربازی و پروژه دانش بنیان
وضعیت:
خارج از دسترس
۴.۵
تلفنی
تصویری
حضوری
#دانش‌بنیان و فناور
#شرکت‌های دانش‌بنیان
#دانش‌بنیان و فناور
#شرکت‌های دانش‌بنیان

سوابق کاری

  • کارشناس تسهیلات امریه سربازی و پروژه جایگزین خدمت در شرکت‌های دانش‌بنیان

  • پروژه جایگزین خدمت در شرکت‌های دانش‌بنیان

  • امریه سربازی در شرکت‌های دانش‌بنیان

حوزه های مشاوره

  • دانش بنیان و فناور

برنامه کاری

شنبه

۰۹:۰۰ - ۱۶:۰۰

یکشنبه

۰۹:۰۰ - ۱۶:۰۰

دوشنبه

۰۹:۰۰ - ۱۶:۰۰

سه‌شنبه

۰۹:۰۰ - ۱۶:۰۰

چهارشنبه

۰۹:۰۰ - ۱۶:۰۰

پنج‌شنبه

غیر فعال

جمعه

غیر فعال

نظرات (۳)

عالی

توصیه می‌کنم

۱۴۰۰/۸/۹

کیومرث لبانی مطلق

عالی

توصیه می‌کنم

۱۴۰۰/۴/۲۵

مشاوره خوبی بود

توصیه می‌کنم

۱۴۰۰/۲/۱۶

پرسش و پاسخ

سلام اوقات به کام من ۱۰ ماه در یک شرکت دانش بنیان مشغول به کار بودم و بیمه برام رد شده و حالا در یک شرکت دانش بنیان جدید میخوام مشغول به کار بشم میخواستم ببینم سابقه بیمه شرکت قبلی هم جز سوابق امریه محسوب میشود یا خیر و اینکه در سوالات مشابه گفته بودین (شرط عدم ناپیوستگی بیمه) من متوجه این جمله نشدم. و در اخر اگه بین بیمه‌ها چند ماه فاصله بیوفته مشکلی ایجاد میشه برای امتیاز امریه؟

۱۳۹۹-۱۱-۲۱
دیکسازی

فرشید دیکسازی

سلام، در صورتی که فاصله سوابق بیمه بین دو شرکت زیر ۴ ماه باشد سوابق قبلی قابل محاسبه خواهد بود.
۱۳۹۹-۱۱-۲۶

سلام وقت بخیر در صورتی که امریه دانش بنیان شرکتی رو اخذ کنیم، ارگان دوره آموزشی ممکنه سپاه بیوفته؟ من دوره تکمیلی رو گذروندم و نمیدونم احتمال استفاده از اون برای امریه شرکت دانش بنیان وجود داره یا نه.

۱۳۹۹-۱۱-۱۸
دیکسازی

فرشید دیکسازی

سلام، خیر محل خدمت آموزشی اعزامیان امریه در شرکت‌های دانش بنیان یکی از پادگان‌های نیروی زمینی می‌باشد، تصمیم گیری راجع به لزوم گذراندن دوره آموزشی منوط به تایید پادگان مدنظر می‌باشد.
۱۳۹۹-۱۱-۱۹

سلام من دانشجوی کارشناسی هستم یک ماه دیگه فارغ التحصیل میشم ۶ ماه بیمه کار در شرکت دانش بنیان هم دارم ایا میتونم از تسهیلات امریه یا پروژه جایگزین خدمت استفاده کنم؟

۱۳۹۹-۱۱-۱۳
دیکسازی

فرشید دیکسازی

سلام، در صورتی که شرکت مدنظر واجد شرایط لازم از لحاظ فروش یا لیست بیمه باشد بله امکان ورود به فرآیند برای شما وجود دارد، اما این بمنزله راهیابی قطعی شما به لیست اعزام نیست.
۱۳۹۹-۱۱-۱۵

با سلام و وقت بخیر من ۱۲ ماه سابقه بیمه شرکت دانش بنیان دارم و الان به دلیل پر شدن سهمیه شرکت امکان درخواست امریه در این شرکت را ندارم. آیا میتوانم به شرکت دانشبنیان جدیدی رفته و بعد از گذشت ۲ تا ۳ ماه درخواست امریه بدهم؟ سوالم اینجاست حداقل ۶ ماه برای سابقه دانش بنیانی است یا شرکتی که برای امریه اقدام میکنه؟

۱۳۹۹-۱۱-۱۳
دیکسازی

فرشید دیکسازی

سلام، شما می‌بایست در شرکت فعلی که برای امریه اقدام می‌کنید باید حداقل ۶ ماه سابقه بیمه تمام وقت داشته باشید، لازم به ذکر است امتیاز سابقه بیمه در شرکت دانش بنیان قبلی به شرط عدم ناپیوستگی بیمه نیز قابل محاسبه خواهد بود.
۱۳۹۹-۱۱-۱۵

سلام و وقت بخیر اینجانب دارای مدرک ارشد بهداشت حرفه‌ای از دانشگاه علوم پزشکی میباشم، با توجه به اینکه بازار کار رشته ما کلا در صنایع و کارخانجات میباشد میخوام برای گذراندن خدمت سربازی در یک شرکت دانش بنیان اقدام کنم. اما چون مدرک من از دانشگاه علوم پزشکیه نمیتونم از این طرح استفاده کنم، لطفا راهنمایی کنید.

۱۳۹۹-۱۱-۰۱
دیکسازی

فرشید دیکسازی

سلام، طبق ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح در حال حاضر امکان بهره مندی از تسهیلات امریه در شرکت‌های دانش بنیان برای فارغ التحصیلان رشته‌های علوم پرشکی فراهم نیست. شما می‌توانید از تسهیلات پروژه جایگزین خدمت استفاده کنید برای این منظور طرح صیاد شیرازی رو مطالعه بفرمایید.
۱۳۹۹-۱۱-۰۶