درحال بارگذاری ...
دریافت مشاوره

ثبت نام مشاوران کسب‌وکار

الوبیزنس یک اپلیکیشن مشاوره کسب و کار است که تمامی اقدامات ضروری در ارائه مشاوره نظیر هماهنگی زمان، دریافت هزینه، نظرسنجی، امکان تماس در لحظه، رزرو تماس تلفنی، جلسه حضوری و پرسش و پاسخ را برای مشاوران و متقاضیان فراهم می کند.

مشاوران الوبیزنس چه ویژگی‌هایی باید داشته باشند؟ 

ممکن است شما در راه‌اندازی و اداره یک کسب‌وکار نقش داشته باشید یا آنکه اساسا به صورت تخصصی به حرفه مشاوره مشغول باشید. در هر صورت می‌توانید یکی از مشاوران ما باشید اگر حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشید:

نوع تعریف نحوه ارزیابی فعالیت در الوبیزنس
مشاور  سابقه مشاوره به حداقل یک شرکت معتبر  گواهی حسن انجام کار به صورت مکتوب یا توصیه‌نامه در لینکدین وب‌سایت و اپلیکیشن 
مدرس  سابقه برگزاری کارگاه آموزشی در مراکز معتبر  اسناد مثبته در مورد برگزاری کارگاه  وب‌سایت
متخصص بیش از 5 سال سابقه کار تخصصی در یک حوزه کسب‌وکار رزومه  وب‌سایت و اپلیکیشن 
کارشناس  کمتر از 5 سال سابقه کار تخصصی در یک حوزه کسب‌وکار  رزومه  وب‌سایت 
کارآفرین راه‌اندازی حداقل یک کسب‌وکار موفق  شواهد مربوط به فعالیت کسب‌وکار  وب‌سایت و اپلیکیشن 


مزایای همکاری با الوبیزنس در چیست؟  

تلاش کرده‌ایم تا بسیاری از محدودیت‌های مربوط به زمان و مکان را در دریافت مشاوره کسب‌وکار از بین ببریم. به گونه‌ای که هم کاربر و هم مشاور به جای درگیر شدن در فرایندهای پیچیده و طولانی بتوانند به اشکال مختلف با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. رعایت قوانین و مقررات الوبیزنس برای ما اهمیت زیادی داشته و بهتر است از قبل در مورد آن اطلاع کافی داشته باشید. 

همکاری با ما یک بازی برد برد برای دو طرف خواهد بود. به نحوی که شما می‌توانید بدون دغدغه و صرف هزینه، از راه دور به کسب درآمد بپردازید. در عوض ما نیز تلاش می‌کنیم تا از این طریق نیازها و هزینه‌های خود را پوشش دهیم. به طور خلاصه مزیت همکاری با مجموعه الوبیزنس در موارد زیر خلاصه می‌شود: 

  • ما تمامی تمهیدات لازم جهت برگزاری یک جلسه مشاوره مانند اتاق جلسه، هماهنگی زمان، امکان رزور و موارد دیگر را برای شما فراهم می‌کنیم.
  • با شما به صورت ویدئویی، مکتوب یا سایر روش‌ها مصاحبه کرده و در کانال‌ها و رسانه‌های معتبر انتشار می‌دهیم تا به مشتریان بیشتری دسترسی داشته باشید. 
  • امکان ارائه مشاوره تلفنی و حضوری به شرکت‌های دانش‌بنیان با شرایط ویژه در سراسر کشور را برای شما فراهم کرده‌ایم. 
  • ارائه مشاوره تلفنی و حضوری کسب‌وکار برای شما مشاوران به صورت رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نخواهد شد.
  • در صورت داشتن صلاحیت لازم می‌توانید در جلسات مشاوره گروهی شرکت‌ها در استان‌های مختلف کشور با هزینه الوبیزنس شرکت کرده و کسب‌ درآمد کنید. 
  • در صورت داشتن صلاحیت لازم زمینه همکاری شما با سایر نهادهای دولتی و خصوصی را برای برگزاری جلسات مشاوره فراهم می‌کنیم.

ذکر این نکته ضروری است که چنانچه شما در خصوص همکاری با این مجموعه دارای ایده یا نظرات خاصی مانند برگزاری رویدادهای مشترک یا موارد مشابه هستید، می‌توانید با ما ارتباط برقرار کرده تا در اسرع وقت زمینه‌های این همکاری فراهم شود. 

 چنانچه احساس می‌کنید شرایط فوق را دارا هستید می‌توانید رزومه خود را  از طریق فرم زیر برای ما ارسال کرده تا در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته شود. البته اگر در خصوص چگونگی فرایند همکاری و مواردی از این قبیل سوال دارید بهتر است به بخش سوالات متداول مراجعه کنید. منتظر شما هستیم. 

لطفا یک تصویر پرسنلی بارگذاری کنید

لطفا یک فایل Word که در آن به زمینه فعالیت، سابقه کار، دستاوردها و زمینه هایی که مشاوره قادر به انجام آن هستید، آپلود کنید.

لطفا عنوان کاری تخصصی خود را وارد کنید

به ازای هر دقیقه

با انتخاب حوزه مشاوره اصلی، حوزه تخصصی خود را انتخاب کنید

لطفا هر آدرس را در یک خط قرار دهید

خانه دسته‌بندی پروفایل