درحال بارگذاری ...

سوالات متداول

از الوبیزنس چگونه مشاوره کسب‌وکار بگیرم؟ 

قبل از هر موضوعی بد نیست اشاره کنیم که چنانچه با ما آشنایی کمی دارید، می‌توانید از طریق صفحه درباره ما آشنایی بیشتری کسب کنید. اما به هر حال، مخاطبان ما بیشتر شامل دو دسته از افراد یعنی مشاوران کسب‌وکار و متقاضیان دریافت مشاوره هستند. در اینجا قصد داریم تا به مهم‌ترین سوالات گروه دوم یعنی کاربرانی که خواهان ارتباط با مشاوران هستند، پاسخ دهیم. این افراد می‌توانند از دو طریق نشبت به دریافت مشاوره اقدام کنند که در ادامه به این دو روش اشاره می‌کنیم. همچنین چنانچه قصد دارید به عنوان مشاور با ما همکاری داشته باشید، از طریق ثبت‌نام مشاوران اقدام کنید. 

دریافت مشاوره کسب‌وکار از طریق وب‌سایت الوبیزنس 

اولین راه برای مشاوره گرفتن این است که در سایت الوبیزنس درخواست مشاوره خود را برای ما ارسال کنید. در این درخواست شما مساله یا مشکل خود را به صورت خلاصه مطرح می‌کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و به آن پاسخ دهند. به عنوان مثال، ممکن است به شما بهترین مشاور آن حوزه را معرفی کنند یا آنکه به نحو دیگری به مساله شما پاسخ دهند. بسته به اینکه چه زمانی درخواست خود را ارائه می‌دهید، اما ما سعی می‌کنیم کمتر از 24 ساعت بعد از ثبت درخواست، با شما تماس بگیریم. ما به حفظ حقوق مشتریان و مشاوران خود حساس بوده و بد نیست که در این خصوص قوانین و مقررات الوبیزنس را مطالعه کنید. اما چنانچه قصد دارید تا به صورت فوری مشاوره بگیرید، باید از طریق اپلیکیشن که در ادامه به آن خواهیم پرداخت اقدام کنید. 

دریافت مشاوره تلفنی کسب‌وکار از طریق اپلیکیشن الوبیزنس 

شما‌ می‌توانید با ورود به وبسایت الوبیزنس، در صفحه‌ی اصلی روی دانلود اپلیکیشن الوبیزنس کلیک کنید و وارد صفحه‌ی دانلود اپلیکیشن شوید، با توجه به سیستم دستگاه خود یکی از راه‌های دانلود را استفاده کنید و بعد از اتمام دانلود نرم‌افزار، آن را نصب کنید. بعد از نصب می‌توانید نسبت به دریافت مشاوره تلفنی با هر کدام از مشاورانی که مدنظر دارید، اقدام کنید. البته از این طریق هم می‌توانید درخواست مشاوره حضوری بدهید، اما بهترین راه برای مشاوره حضوری همان روش اول است. در صورتی که گوشی هوشمند اندرویدی در اختیار ندارید ( و یا سیستم عامل iOS دارید)، می‌توانید با مرورگر خود در صفحه‌ی دانلود اپلیکیشن، با کلیک روی گزینه‌ی وب اپ (web app)، وارد نرم‌افزار تحت وب الوبیزنس شوید و از خدمات آن استفاده نمایید. دانلود، نصب و به روزرسانی الوبیزنس رایگان است. 

دانلود نسخه اندروید      

 مراحل و فرایندهای گرفتن مشاوره تلفنی در اپلیکیشن چگونه است؟ 

 در قسمت قبل توضیح دادیم که برای دریافت مشاوره تلفنی نیاز است از طریق اپلیکیشن اقدام کنید. در این رابطه لازم است مراحل زیر را طی کنید تا به صورت تلفنی مشاوره بگیرید. 

1: بعد از ورود به اپلیکیشن (اندروید) روی گوشی خود، شماره همراه خود را وارد کنید و روی [ثبت اطلاعات] کلیک کنیدکد فعالسازی برای شما پیامک می‌شود. در کادر مربوطه کد را وارد نمایید و روی [فعالسازی حساب کاربر] کلیک کنید

2: در صورتی که از نسخه وب اپ استفاده می کنید، ابتدا روی آیکون عضویت کلیک کنید و  شماره همراه خود را وارد نمایید تا کد فعال سازی برای شما ارسال شود.

3: برای خرید شارژ از منوی سایت به صفحه‌ی خرید شارژ بروید. شماره همراه خود را وارد کنید، میزان افزایش اعتبار دلخواه خود را از لیست بازشو انتخاب کنید.

4: با انتخاب روش پرداخت اینترنتی، شما به درگاه پرداخت اینترنتی منتقل می‌شوید. با وارد کردن شماره کارت و دیگر اطلاعات درخواستی سامانه، پرداخت را انجام دهید

5: از منوی بالای سایت روی [جستجو] کلیک کنید و دسته‌بندی مورد نظر خود را انتخاب کنیدحال با جستجو در لیست مشاوران و انتخاب دسته‌بندی مورد نظر خود، مشاور خود را انتخاب کنید و وارد پروفایل مشاور شوید.

6: در صفحه نخست وب اپ، لیست دسته‌بندی‌های الوبیزنس قابل مشاهده‌است. دسته‌بندی مورد نظر خود انتخاب کنید و زیر شاخه مورد نظر را برگزینیدبا جستجو در لیست مشاوران، بر اساس سوابق، تخصص‌ها، مدارک و مستندات، هزینه مشاوره، امتیاز و نظرات سایر کاربران، مناسب‌ترین مشاور را برای خود انتخاب کنید و وارد پروفایل مشاور شوید.  

7: توجه کنید که درخواست مشاوره تلفنی از کارشناس مستلزم آنلاین بودن کارشناس است. در صورت آنلاین بودن کارشناس می‌توانید درخواست تماس بدهید. در کادر بازشده، حداکثر طول مکالمه با توجه به شارژ حساب کاربری شما اعلام می‌شود. در صورت تایید بر روی [تماس] کلیک کنید تا درخواست تماس شما ارسال شوداگر خواهان مکالمه بیشتر از زمان اعلام شده بودید، نسبت به [شارژ حساب کاربری] خود اقدام کنید. 

به دو روش اصلی برای دریافت مشاوره اشاره کردیم. در این راه ممکن است برخی سوالات یا ابهامات دیگر نیز مطرح شود که در ادامه به مهم‌ترین آنها پاسخ داده‌ایم. 

اگر از مشاوره ناراضی بودم، برای پس گرفتن هزینه مشاوره باید چه کاری انجام دهم؟

در صورت ناراضی بودن از کیفیت مشاوره می‌توانید با شماره تلفن پشتیبانی 91012595 (۰۲۱) تماس بگیرید. همکاران ما در قسمت پشتیبانی، شما را راهنمایی خواهند کرد.

آیا هزینه تماس تلفنی هم برای من محسوب می‌شود؟ آیا باید هزینه‌ی تماس را روی قبض تلفن خود بپردازم؟

 

 

مشاوره حضوری بگیرم یا تلفنی؟

چطور مشاور مناسب برای مشکلم پیدا کنم؟

برای مشاوره گرفتن باید اکانت داشته باشیم؟

اگر زمان کاری مشاور نبود چه کار کنیم؟ 

هزینه مشاوره بر چه مبنایی تعیین میشود؟ 

مشاورها بر چه مبنایی انتخاب شده اند؟

 
 
خانه دسته‌بندی پروفایل