لیست بلاگ

چهارشنبه 19 تیر 98

چهار نکته از چم و خم واردات در ایران

اکنون مانند گذشته نیست که شما فکر کنید صرفا با گرفتن یک کارت بازرگانی می توانید به واردات کالا فکر کنید. برعکس، فرایند تجارت کاملا فنی شده، رویه ها نیز همیشه در حال تغییر هستند.

بلاگ علیرضا راشدی واردات تهیه ارز نقل و انتقال پول بیشتر
سه شنبه 18 تیر 98

برای واردات کالا چه باید کرد؟

اگر قصد دارید تا از راه واردات کالا پولدار شوید، باید بدانید که مراحل و راه هایی پرپیچ و خمی را باید بگذرانید. مشاوران الوبیز از جمله علیرضا راشدی در این راه کنار شما هستند.

بلاگ علیرضا راشدی واردات ثبت سفارش ترخیص کالا بیشتر
دوشنبه 17 تیر 98

مشاوره مدیریت؛ فرشته نجات سازمان یا هزینه اضافه؟

نکته ای که در گرفتن مشاور مدیریت مهم بوده این است که سازمان ها باید بدانند در چه زمانی باید از مشاور استفاده کنند و چه مشاوری باید به کمک آنها بیاید.

بلاگ مشاوره مدیریت محمود اولیایی مشاوره سازمانی فرشته نجات بیشتر
یکشنبه 16 تیر 98

چگونه یک مشاور مدیریت حرفه ای شویم؟

اگر کسی در ایران بخواهد امتحانات CMC را شرکت کند و یک مشاور بین المللی شود، باید به مدت ۷ سال تجربه کسب کند و سپس مدارک آن را ارائه داده و رضایت کارفرمایان را جلب کند. چندین مشاور فعال در الوبیز نظیر دکتر محمود اولیایی، دارای این مدرک معتبر هستند.

بلاگ مشاوره مدیریت محمود اولیایی بیشتر
یکشنبه 16 تیر 98

راه اندازی استارت آپ با سرمایه کم در ایران؛ به کدام سمت برویم؟

اکوسیستم استارت آپی ایران از کپی برداری های بیش از حد و ایده های تکراری رنج می برد. اما مشاوران الوبیز در راه اندازی استارت آپ کنار شما هستند که مسیر درست را انتخاب کنید.

استارت آپ ایران راه اندازی استارت آپ بیشتر
چهارشنبه 12 تیر 98

برای صادرات به عراق چه باید کرد؟

صادرات به عراق از سود خوبی برخوردار است، اما شرایط خاص این کشور ایجاب می کند که قدم ها را با احتیاط برداشت. مشاوران الوبیز در این راه شما را یاری می کنند.

بلاگ صادرات عراق بیشتر
شنبه 25 اسفند 97

راهنمای کسب و کار ایران چیست؟

راهنمای کسب و کار ایران (Iranian Business Guideline) با همت بیش از ۴۰ نفر از مشاوران عضو شبکه مشاوران برتر کسب و کار و با حمایت معنوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، توسط شرکت دانش بنیان نقشه راه کسب وکار ایرانیان، به صورت ویدئویی و متنی تهیه شده است. راهنمای کسب و کار ایران، شامل بیش از ۵۰۰ ویدئوی کوتاه است که به صورت پرسش و پاسخ در حوزه های مختلف کسب و کار، به صورت کاملاً رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.