راهنمابلاگ
جمدی

سید رسول جمدی

مشاور مالی و مالیاتی
وضعیت:
در دسترس
۳.۵
تلفنی
۸۰۰۰
تصویری
۱۲۰۰۰
حضوری
۱۵۰۰۰
#مالیات و امور مالی
#حسابداری و حسابرسی
#مالیات
#مالیات و امور مالی
#حسابداری و حسابرسی
#مالیات

سوابق تحصیلی و آموزشی

 • کارشناسی رشته حسابداری از دانشگاه پیام نور

 • دارای مدرک حرفه‌ای از جامعه حسابداران رسمی

سوابق کاری

 • حسابدار شرکت توسعه احیاء سپاهان - 1388

 • رئیس حسابداری در نیروگاه برق شهید منتظری

 • مدیرعامل موسسه حسابداری نیکو مشاوران

 • سرپرست در موسسه حسابرسی متین خردمند

 • سرپرست ارشد جامعه حسابداران رسمی ایران

دستاوردها و مهارت ها

 • دارای تجربه حسابرسی مستقل و حسابرسی مالیاتی موضوع ماده 272 قانون مالیات‌های مستقیم در حدود 300 شرکت مختلف

 • مسلط به انواع نرم‌افزارهای اداری

 • مسلط به تهیه گزارشات حسابرسی مستقل و داخلی

 • تسلط به نرم‌افزارهای همکاران سیستم، نوآوران، رایورز و ERP بهکو

 • مسلط به تنظیم انواع لوایح مالیاتی

حوزه های مشاوره

 • معافیت‌های مالیاتی

 • مالیات و امور مالی

 • حسابداری و حسابرسی

برنامه کاری

شنبه

۰۹:۰۰ - ۲۱:۰۰

یکشنبه

۰۹:۰۰ - ۲۱:۰۰

دوشنبه

۰۹:۰۰ - ۲۱:۰۰

سه‌شنبه

۰۹:۰۰ - ۲۱:۰۰

چهارشنبه

۰۹:۰۰ - ۲۱:۰۰

پنج‌شنبه

۰۹:۰۰ - ۲۱:۰۰

جمعه

۰۹:۰۰ - ۲۱:۰۰

نظرات (۱)

بسیار عالی

توصیه می‌کنم

۱ سال قبل

پرسش و پاسخ

سلام و عرض ادب با توجه به مالیات سکه خریداران از بانک مرکزی در سال ۹۷ که بخشنامه شده است خریداران تا ۲۰ سکه مشمول مالیات نمی‌باشند و طبق تبصره ۱ خریداران نیازی به ثبت نام و تشکیل پرونده مالیاتی نخواهند داشت. بنده تعداد ۱۰ سکه خریداری کرده بودم ولی با این حال اداره مالیاتی برایم ابلاغیه فرستاده و حدود یک میلیون وسیصد هزار تومان مالیات زده شده و اینجانب مراجعه کرده و طبق بخشنامه خواستم منو معاف کنند ولی بنده رو به هیئت اختلاف بدوی ارجاع داده اند. بنده چه کاری باید انجام دهم؟

۱۳۹۹-۱۱-۰۱
جمدی

سید رسول جمدی

با ارائه لایجه دفاعی و اشاره به بخشنامه در لایحه دفاعی و ارائه اسناد و مدارک در هیئت حاضر شده و درخواست حذف مالیات را کنید.
۱۳۹۹-۱۱-۱۲

سلام و عرض ادب من مالیات بر ارث پدرم رو بنابر پیشنهاد خود کارمند اداره‌ی مالیات انجام دادم ولی متاسفانه هزینه بیشتر از اونی شد که به من گفتن و وقتی اعتراض کردم گفتن که میتونی اعتراض کنی البته بعد از پرداخت من با هر بدبختی بود پول رو جور کردم و پرداخت کردم و اعتراض رو کردم الان بهم زنگ زدم که برات دعوتنامه‌ی مالیاتی اومده این یعنی چی و میشه کمکم کنید که اونجا چه جوری حرف بزنم که بتونم احقاق حق کنم

۱۳۹۹-۱۱-۰۷
جمدی

سید رسول جمدی

سلام وقت بخیر بعد از اعتراض شما به هیئت حل اختلاف مالیاتی دعوت شدید روال دفاع و صحبت در هیئت بسیار تخصصی بوده و حتما میبایست از تخصص مشاوران مالیاتی مجرب استفاده کنید.
۱۳۹۹-۱۱-۱۲

با سلام من یک واحد آپارتمان از شخصی خریدم زمانیکه در قید حیات بود وکالت از او دارم و الان فوت کردن آیا الان برای تنظیم سند باید گواهی مالیات بگیرم

۱۳۹۹-۱۱-۰۲
جمدی

سید رسول جمدی

اگر قرارداد رسمی منعقد شده باشد و معامله قطعی بوده و ثمن معامله پرداخت شده باشد و مشکلی با وراث نداشته باشید قبل از انتقال قطعی سند حتما باید با شهرداری و اداره امور مالیاتی تسویه حساب کنید (مالیات نقل و انتقال)
۱۳۹۹-۱۱-۱۲

سلام. بنده به عنوان شخص حقیقی شناسه اقتصادی از امور مالیاتی گرفتم. ایا بابت فروش رسمی باید مبلغ ۹ درصد را روی فاکتور اعمال کنم یا خیر؟ و درصورت مشمول نبودن ایا لازم به دریافت گواهی معافیت هست یا خیر؟

۱۳۹۹-۱۱-۰۴
جمدی

سید رسول جمدی

سلام وقت بخیر ثبت نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده بستگی به نوع و حجم فعالیت و محصول شما دارد. برای این مورد به سایت http: //www. vat. ir/recall. aspx برید و اگر جزء هفت مرحله فراخوان بودید حتما ثبت نام کنید. در صورت مشمول نبودن نیازی نیست گواهی بگیرید. در صورتی که متوجه نشدید یا ابهامی داشتید از حوزه مالیاتی که کد اقتصادی دریافت کردید سوال کنید موظف هستند شما را راهنمایی کنند
۱۳۹۹-۱۱-۱۲

با سلام اکنون رای قطعی ارزش افزوده ما برای سال ۱۳۸۹ چهار دوره صادر شده است و نیز برای سال ۱۳۹۲ ما چگونه میتوانیم به آنها اعتراض ممکن بنماییم. متشکرم از راهنمائیتان.

۱۳۹۹-۰۹-۰۴
جمدی

سید رسول جمدی

به استناد ماده ۲۵۱ ق م م ظرف یک ماه از تاریخ ابلاغ رای قطعی هیات حل اختلاف مالیاتی‌، به استناد عدم رعایت قوانین و مقررات موضوعه یا نقص رسیدگی‌، با اعلام دلایل کافی به شورای عالی مالیاتی شکایت و نقض رای و تجدید رسیدگی را در خواست کنند.
۱۳۹۹-۰۹-۳۰