راهنمابلاگ
گلستانه

سید حمید گلستانه

مشاور مدیریت استراتژیک بازاریابی و توسعه کسب و کار
وضعیت:
خارج از دسترس
۴.۱
تلفنی
۱۵۰۰۰
تصویری
۱۷۰۰۰
حضوری
۲۰۰۰۰
#بازاریابی و فروش
#مدیریت بازاریابی
#مدیریت فروش
#کارآفرینی
#راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکار
#کوچینگ
#کوچینگ کسب و کار
#بازاریابی و فروش
#مدیریت بازاریابی
#مدیریت فروش
#کارآفرینی
#راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکار
#کوچینگ
#کوچینگ کسب و کار

سوابق کاری

 • مدیریت کارخانه و مدیر فروش تعاونی پنیر اصفهان

 • عضو هیئت موسس و رئیس هیئت مدیره شرکت مهد

 • مشاور هلدینگ کیش الیت و شرکت شهر آفتاب کیش

 • عضو هیئت مدیره و مدیر فروش گروه تولیدی گل جامه

 • مشاور و مدیر بازرگانی کنسرسیوم ایران و آفریقا

حوزه های مشاوره

 • مدیریت بازاریابی و فروش صادراتی

 • توسعه کسب‌وکار

 • مدیریت استراتژیک

 • مارکتینگ کوچینگ

 • برندینگ

سوابق تحصیلی و آموزشی

 • تحصیل در مقطع دکتری تخصصی مدیریت بازاریابی

 • دوره تخصصی در مرکز توسعه صادرات

 • کارشناسی ارشد MBA در گرایش استراتژی - مالک اشتر تهران

برنامه کاری

شنبه

۰۹:۳۰ - ۲۰:۰۰

یکشنبه

۰۹:۳۰ - ۲۰:۰۰

دوشنبه

۰۹:۳۰ - ۲۰:۰۰

سه‌شنبه

۰۹:۳۰ - ۲۰:۰۰

چهارشنبه

۰۹:۳۰ - ۲۰:۰۰

پنج‌شنبه

۰۹:۳۰ - ۲۰:۰۰

جمعه

۱۰:۰۰ - ۲۰:۰۰

نظرات (۲)

هیچ ایده یا راهکاری پیشنهاد نشد. وقت و هزینه را هدر دادم

توصیه نمی‌کنم

۱۴۰۱/۱/۲۱

انتظاراتم طی گفتگو برآورده نشد. طول دادن گفتگو برای زودتر به پایان رسیدن زمان و نداشتن ایده بازاریابی طی ۱۵ دقیقه از دلایل عدم تایید این مشاور هست

توصیه نمی‌کنم

۱۴۰۰/۱۱/۱۵

پرسش و پاسخ

تعریف مارکتینگ پلن چیست؟

۱۳۹۷-۱۲-۰۸
گلستانه

سید حمید گلستانه

برنامه بازاریابی یا مارکتینگ پلن، برنامه‌ای به منظور دستیابی به اهداف بازاریابی شرکت است که از طریق تدوین و اجرای استراتژی‌های بازاریابی شرکت، این امر را هدایت می‌نماید. هر برنامه بازاریابی سه بخش اصلی دارد: ۱. اهداف بازاریابی که پس از تجزیه و تحلیل وضعیت شرکت، مصرف کنندگان، ذینفعان و رقبا و همچنین شرایط بازار، تعیین می‌گردند. یک برنامه بازاریابی مناسب، بین محصولات و خدمات شرکت، نیازها و ارزش‌های بازارهای هدف، هماهنگی لازم را ایجاد می‌کند. ۲. استراتژی بازاریابی که مسیر و نحوه دستیابی به اهدف بازاریابی و ابزار رسیدن به این اهدف را در زمانی مشخص بیان می‌دارد. در مورد هر یک از عوامل تشکیل دهنده آمیخته بازاریابی، استراتژی خاصی طراحی و اجرا می‌گردد. ۳. تاکتیک‌های بازاریابی که شامل فرآیندهای تبدیل استراتژی به برنامه‌های عملیاتی مشخص شده برای هر بخش شرکت است.
۱۳۹۹-۱۲-۲۴

اهمیت بازاریابی چیست؟

۱۳۹۷-۱۲-۰۸
گلستانه

سید حمید گلستانه

به جرات می‌توان گفت که مدیریت بازاریابی، پس از مدیر عامل، مهمترین رکن مدیریت شرکت است. به تایید دانشمندان حوزه مدیریت، بالاترین وظیفه هر شرکت، ارائه ارزش به مشتریان است که این هدف جز با تمرکز بر تدابیر بازاریابی ممکن نیست. با مطالعات بازار، مصرف کننده و اجزاء محیط بازار از طرفی و بررسی امکانات تولید، شاکله شرکت و پتانسیل‌ها و توانمندی‌های شرکت و پرسنل از سوی دیگر، می‌توان به ارزش‌ها، اولویت‌ها و در نهایت رفتار مصرف کننده واقف گردید و با تبیین استراتژی‌های متناسب، مشتریان جدید را جذب، حفظ و وفادار نمود. بازاریابی مناسب اصلاح و بهره وری را برای بخش تولید شرکت به ارمغان می‌آورد.
۱۳۹۹-۱۲-۲۴

سلام من قصد دارم یکسری زیورالات رو تولید کنم و بازار فروش براش پیدا کنم مشکلم این هست که اول از کپی کار میترسم دوم چطور براش بازار فروش پیدا کنم که هم سریع باشه هم بازده خوبی داشته باشه

۱۴۰۰-۰۵-۰۳
گلستانه

سید حمید گلستانه

سلام و درود بر شما. در وهله اول توان مالی و اجرایی خود را در مورد میزان امکان پذیر تولید در هر ماه را برآورد کنید. در مرحله دوم بازاری را در همان حد، یا کمی بزرگتر به عنوان بازار هدف در نظر بگیرید. نمونه هایی را تولید کنید و به مشتریان بالقوه نمایش دهید و نظر آنها را جویا شوید تا تولیدات شما به سلیقه و خواست مشتریان و بازار هدف شما نزدیکتر شود. با گرفتن سفارش آرام آرام بازاری را برای خود تثبیت نمایید. مثلا اگر ماهیانه ۱۰ گردنبند تولید می‌کنید، حتی یک منطقه تهران هم بازار بزرگی خواهد بود. به هر حال رقبا ممکن است از کارهای شما کپی کنند در مقابل شما باید استراتژی‌های بازاریابی مناسبی را اتخاذ کنید و ضمنا با نوآوری و طرح‌های جدید تلاش آنها را در کرفتن بازارتان عقیم نمایید. موفق باشید.
۱۴۰۰-۰۶-۰۴

نمیتونم در مغازه بند بشم از شغلم وکله زدن با مشتری خسته شدم می‌خوام وارد کار تجارت بیشتر بخاطر تنوعش و مسافرت و علاقه به ریسک دارم تا جلو بیفتم سن من ۴۲ راهنمایی کنید با حدود یک تومنی جور کن میتونم وارد عرصه بشم خیلی دوست دارم با یک اینکاره مدتی همراه بشم چکار کنم

۱۴۰۰-۰۱-۱۸
گلستانه

سید حمید گلستانه

سلام و درود بر شما. برای راهنمایی شما، نیاز به اطلاعاتی از قبیل توانائی‌ها و تجربیات شما، حوزه‌های مورد علاقه، ریسک پذیری و خصوصیات شخصیتی و ارتباطی، نگاه بلند یا کوتاه مدت شما به کسب و کار و … می‌باشد. با تماس و همراهی با یک مشاور مطلع و با تجربه شروع کنید. سرمایه تنها ملاک انتخاب شغل و کسب و کار نیست ضمن اینکه در انتخاب کسب و کار برای حضرتعالی، شرایط اقتصادی و قانونی امروز حاکم بر ایران باید به دقت لحاظ شود. موفق باشید.
۱۴۰۰-۰۲-۰۲

سلام من در تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۶مبلغ ۷۰ میلیون تومان دارم. در شهر خرم آباد استان لرستان زندگی میکنم …به دنبال کسب و کاری هستم که پر جُنب و جوش باشه مناسب برای اقا و خانم چه کاری رو پیشنهاد میدید؟

۱۴۰۰-۰۱-۲۶
گلستانه

سید حمید گلستانه

سلام و درود بر شما. سرمایه، عامل مشخص کننده اصلی برای انتخاب کسب و کار مناسب شما نیست. اطلاعات دیگری از جمله توانایی‌ها و قابلیت‌های شما، تخصص و تجربه، ریسک پذیری، ویژگی‌های شخصیتی، قابلیت‌های محیط زندگی، مشخصات بازارهای در دسترس و …. لازم است. پیشنهاد می‌کنم با مشاور مجرب و متخصصی مشورت کنید و با انتقال اطلاعات لازم، در شروع و ادامه مسیر از همراهی او استفاده کنید. موفق باشید.
۱۴۰۰-۰۲-۰۲