درحال بارگذاری ...
دریافت مشاوره

حوزه های مشاوره

 • دانش بنیان و فناور

سوابق کاری

 • کارشناس تسهیلات امریه سربازی و پروژه جایگزین خدمت در شرکت‌های دانش‌بنیان
 • پروژه جایگزین خدمت در شرکت‌های دانش‌بنیان
 • امریه سربازی در شرکت‌های دانش‌بنیان
 • سلام اوقات به کام
  من ۱۰ ماه در یک شرکت دانش بنیان مشغول به کار بودم و بیمه برام رد شده و حالا در یک شرکت دانش بنیان جدید میخوام مشغول به کار بشم میخواستم ببینم سابقه بیمه شرکت قبلی هم جز سوابق امریه محسوب میشود یا خیر و اینکه در سوالات مشابه گفته بودین (شرط عدم ناپیوستگی بیمه) من متوجه این جمله نشدم.
  و در اخر اگه بین بیمه‌ها چند ماه فاصله بیوفته مشکلی ایجاد میشه برای امتیاز امریه؟

 • سلام،
  در صورتی که فاصله سوابق بیمه بین دو شرکت زیر ۴ ماه باشد سوابق قبلی قابل محاسبه خواهد بود.

 • سلام وقت بخیر
  در صورتی که امریه دانش بنیان شرکتی رو اخذ کنیم، ارگان دوره آموزشی ممکنه سپاه بیوفته؟
  من دوره تکمیلی رو گذروندم و نمیدونم احتمال استفاده از اون برای امریه شرکت دانش بنیان وجود داره یا نه.

 • سلام،
  خیر محل خدمت آموزشی اعزامیان امریه در شرکت‌های دانش بنیان یکی از پادگان‌های نیروی زمینی می‌باشد، تصمیم گیری راجع به لزوم گذراندن دوره آموزشی منوط به تایید پادگان مدنظر می‌باشد.

 • سلام من دانشجوی کارشناسی هستم یک ماه دیگه فارغ التحصیل میشم ۶ ماه بیمه کار در شرکت دانش بنیان هم دارم ایا میتونم از تسهیلات امریه یا پروژه جایگزین خدمت استفاده کنم؟

 • سلام،
  در صورتی که شرکت مدنظر واجد شرایط لازم از لحاظ فروش یا لیست بیمه باشد بله امکان ورود به فرآیند برای شما وجود دارد، اما این بمنزله راهیابی قطعی شما به لیست اعزام نیست.

 • با سلام و وقت بخیر
  من ۱۲ ماه سابقه بیمه شرکت دانش بنیان دارم و الان به دلیل پر شدن سهمیه شرکت امکان درخواست امریه در این شرکت را ندارم. آیا میتوانم به شرکت دانشبنیان جدیدی رفته و بعد از گذشت ۲ تا ۳ ماه درخواست امریه بدهم؟ سوالم اینجاست حداقل ۶ ماه برای سابقه دانش بنیانی است یا شرکتی که برای امریه اقدام میکنه؟

 • سلام،
  شما می‌بایست در شرکت فعلی که برای امریه اقدام می‌کنید باید حداقل ۶ ماه سابقه بیمه تمام وقت داشته باشید، لازم به ذکر است امتیاز سابقه بیمه در شرکت دانش بنیان قبلی به شرط عدم ناپیوستگی بیمه نیز قابل محاسبه خواهد بود.

 • سلام و وقت بخیر
  اینجانب دارای مدرک ارشد بهداشت حرفه‌ای از دانشگاه علوم پزشکی میباشم، با توجه به اینکه بازار کار رشته ما کلا در صنایع و کارخانجات میباشد میخوام برای گذراندن خدمت سربازی در یک شرکت دانش بنیان اقدام کنم. اما چون مدرک من از دانشگاه علوم پزشکیه نمیتونم از این طرح استفاده کنم، لطفا راهنمایی کنید.

 • سلام،
  طبق ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح در حال حاضر امکان بهره مندی از تسهیلات امریه در شرکت‌های دانش بنیان برای فارغ التحصیلان رشته‌های علوم پرشکی فراهم نیست.
  شما می‌توانید از تسهیلات پروژه جایگزین خدمت استفاده کنید برای این منظور طرح صیاد شیرازی رو مطالعه بفرمایید.

 • سلام وقت بخیر.
  من در یک شرکت دانش بنیان به مدت حدودا یک سال و نیم فعالیت دارم (سمتم بازرس شرکت هست ولی در بخش‌های دیگه هم فعالیت دارم). ولی اسمم در لیست بیمه رد نشده چون دانشجو بودم و زیر نظر بیمه تامین اجتماعی خانواده بودم.
  الان سرباز نزاجا هستم و اموزشیمم تمام شده و مشغول خدمت هستم ۲ هفته‌ای میشه. ایا الان میتونم درخواست بدم و ادامه سربازیمو اینجا انجام بدم؟ غیبت هم نداشتم

 • سلام،
  یکی از شروط بهره مندی از تسهیلات امریه در شرکت‌های دانش بنیان داشتن حداقل ۶ ماه سابقه بیمه تمام وقت می‌باشد.
  موفق باشید.

 • سلام؛ وقت بخیر
  خواستم بدونم شرکتهای مستقر در پارک‌های علم و فناوری که دانش بنیان نیستن هم میتونن سرباز امریه بگیرن؟ اگه میتونن شرایطش چیه؟
  و اینکه اگه عضو هیات مدیره یا موسس اون شرکت باشیم باعث میشه امتیازی به ما تعلق بگیره؟

 • سلام،
  خیر سایر شرکت‌های فناور که در پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد مستقر هستند می‌توانند از تسهیلات پروژه جایگزین خدمت در صنایع دفاعی و دولتی بهره مند شوند.
  بله فعالیت داخل شرکت‌ها امتیاز آور است، برای کسب اطلاعات بیشتر شرایط دانش آموختگان فناور ذکر شده در طرح صیاد شیرازی را مطالعه بفرمایید.

 • سلام وقتتون بخیر من ۱۵ ماه در یک شرکت دانش بنیان در زمینه الکترونیک که با ارگان‌های نظامی هم در ارتباطه به عنوان حسابدار مشغول به کارم و در لیست بیمه هم عنوان حسابدار درج شده. آیا میتونم با همین عنوان حسابدار امریه بگیرم یا اینکه باید توی درخواستم عنوان شغلیم رو عوض کنم؟ در ضمن مدرک بنده مهندسی صنایع هست. و الان سال آخر دانشگاه هستم. و سوال دوم اینکه اگر تونستم امریه بگیرم در حین این دو سال میتونم وارد دوره ارشد بشم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

 • سلام فعالیت شما در شرکت دانش بنیان می‌بایست فناورانه و در راستای توسعه محصول دانش بنیان باشد، شرط فارغ التحصیلی برای استفاده از امریه لازم است و هم چنین امکان تحصیل همزمان با امریه وجود ندارد در صورت تمایل جهت ادامه تحصیل می‌توانید ایست خدمت بزنید.

 • سلام وقت بخیر
  شرکت ما از سال ۹۷ جز شرکت‌های دانش بنیان هست و اظهارنامه مالیاتی داریم و شرایط فروش محصولمون بالای میلیارد تومان هست. بنده هم بالای ۵ ساله که مشغول به کار در این شرکت هستم و سابقه بیمه هم دارم. مسئله‌ای که هست من حدود ۴ سالی هست که غیبت دارم ایا میتونم از امریه شرکتمون استفاده کنم؟

 • سلام دوست عزیز،
  خیر افراد دارای غیبت امکان بهره مندی از امریه و هم چنین پروژه حایگزین خدمت رو ندارند.

 • در حالت دوم (یعنی پروژه در شرکت دانش‌بنیان)
  ۱- آیا بیمه ماه آموزشی هم توسط شرکت پرداخت میگردد یا نیرو‌های مسلح؟
  ۲- در ۱۳ ماه آینده چطور؟ آیا برای ۱۳ ماه آینده میتوانیم درخواست دهیم تا از بیمه شرکت دانش‌بنیان خودمان بجای بیمه نیروهای مسلح استفاده کنیم؟

 • سلام،
  بیمه و حقوق دوران آموزشی بر عهده ستاد کل نیروهای مسلح خواهد بود و از زمان فعالیت در شرکت پرداخت حقوق بر عهده شرکت است. بله این امکان برای افراد بهره مند از تسهیلات پروژه جایگزین خدمت در شرکت دانش بنیان وجود دارد که بیمه‌ای که سابق بر این در شرکت دانش بنیان داشتند را ادامه دهند.

 • سلام ببخشید من ۲ ساله دارم برای یک شرکت دانش بنیان کار میکنم. الان به شرکت جدیدی رفتم، خواستم بدونم میتونم از سایقم برای امریه استفاده کنم؟
  اگر ممکنه شرایطشو برام ارسال کنید ممنون.

 • سلام،
  به شرط عدم ناپیوستگی در سابقه بیمه، امتیاز سابقه قدیم شما قابل محاسبه خواهد بود.

 • سلام
  بنده دانشجوی کارشناسی هستم و از طریق پروانه ثبت اختراعی که دارم در حال تاسیس شرکت دانش بنیان هستم
  معافیت سربازی برای بنده که هنوز مدرک کارشناسی نگرفته و موسس شرکت هستم چگونه است؟؟

 • سلام، معافیت به شما تعلق نخواهد گرفت، اعضا کلیدی شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند از تسهیلات امریه یا پروژه جایگزین خدمت بهره مند شوند، شرایط فرد متقاضی و شرکت به تفصیل ذکر شده است. لازم به ذکر است در زمان ثبت درخواست می‌بایست فارغ التحصیل باشید.

 • سلام و خسته نباشید خدمت شما. بنده به مدت ۳۵ روز در ارگان مرزبانی خدمت کردم و قبل از تمام شدن دوره آموزشی ایست خدمتی زدم و حالا بعد از گذروندن مقطع ارشد می‌خوام در یک شرکت دانش بنیان امریه بگیرم …ایا بنده که تقسیمات یگانم صورت نگرفته باز هم شامل این قانون میشم که: کسانی که زیر ۱۲ ماه خدمت در ارگان غیر از نزاجا دارن نمی‌تونن امریه بگیرن. یا چون آموزشیم تموم نشد می‌تونم امریه شرکت دانش بنیان بگیرم؟

 • سلام دوست عزیز،
  در صورت اینکه شما به ارگانی تخصیص نیافته باشید می‌توانید از طریق سامانه سینا درخواست خود را ثبت کنید، نکته‌ای که حائز اهمیت می‌باشد ابتدا اینکه برگ سبز شما می‌بایست بدون غیبت باشد، همچنین در برگ سفید (اعزام) شما یکی از پادگان‌های نیروی زمینی درج شود. لازم به ذکر است تصمیم گیری راجع به گذراندن مجدد دوره آموزشی با پادگان آموزشی شما خواهد بود.

 • سلام وقت بخیر.
  من درخواست پروژه جایگزین خدمت برای بنیاد نخبگان دادم و خوشبختانه موافقت کردند. (نطام وظیفه دانشگاهی نه فناور). یک شرکت دانش بنیان حاضر به من نامه نیاز بده و برای من یک پروپوزال تعریف کنه. این شرکت پارسال اظهار نامه مالیاتی داده ولی خب قرار دادش کم بوده. امسال قرارداد بالاتر از ۱۰۰ ت بسته ولی هنوز اظهار نامه سالانه نداده انتهای سال میدن معمولا. آیا راهی هست این شرکت رو به عنوان سازمان بکارگیرنده به داعا معرفی کنم؟؟
  سپاس از پاسختون.

 • سلام، برای بهره مندی از تسهیلات پروژه جایگزین خدمت در شرکت‌های دانش بنیان می‌بایست در سامانه سینا درخواست نظام وظیفه فناور را ثبت بفرمایید، جهت اعمال مدارک مالی غیر از اظهارنامه مالیاتی، می‌بایست با ارسال مدارک مالی مستدل مبنی بر میزان فروش شرکت در سامانه (CRM. isti. ir) این موضوع برای معاونت علمی فناوری محرز شود.

 • با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق هستم ولی به دلیل علاقه فراوان به حوزه برنامه نویسی کامپیوتر تمام تمرکز و تخصصم در این زمینه میباشد که هیچ ارتباطی با رشته تحصیلی خودم ندارد. تمام کارها و پروژه‌های انجام شده توسط خودم مربوط به طراحی و برنامه نویسی وبسایت با زبان برنامه نویسی php میباشد که البته در شرکتهای مختلفی میتوانم کار کنم منتها نداشتن کارت پایان خدمت برایم دردسر بزرگی را ایجاد کرده است.
  سوال من اینست که من با توجه به اینکه رزومه، مهارت و تخصص بالایی در زمینه برنامه نویسی کامپیوتر دارم صرفا باید مدرک دانشگاهی من مثلا مهندسی کامپیوتر باشد تا در فلان شرکت دانش بنیان امریه سربازی بگیرم؟ یا به عبارت دیگر اینکه رشته تحصیلی و نوع فعالیت در آن شرکت دانش بنیان باید به هم مرتبط باشند؟ مثلا من که دارای مدرک کارشناسی و ان شالله کارشناسی ارشد مهندسی برق از بهترین دانشگاه‌های دولتی ایران هستم نمیتوانم در یک شرکت دانش بنیان در حوزه آی تی و برنامه نویسی کامپیوتر امریه سربازی بگیرم؟
  امیدوارم که توانسته باشم منظور خودم را برسانم.
  با تشکر سپاس فراوان

 • با سلام، در حال حاضر شرط ارتباط بین مدرک تحصیلی و موضوع فعالیت در شرکت دانش بنیان وجود ندارد.
  موفق باشید.

 • سلام وقت به خیر
  بنده در ترم ۱۳ از دانشگاه صدا وسیما فارغ التحصیل شده‌ام
  ایا به دلیل بالا رفتن تعداد ترم‌های به بنده اجازه گرفتن امریه داده میشود؟

 • سلام، در صورتی که فرد متقاضی و شرکت حائز شرایط لازم جهت بهره مندی از تسهیلات امریه باشند، فرد می‌بایست تقریبا ۱ ماه قبل از اعزام برگ سبز بدون غیبت ارائه دهد. استعلام و بررسی امکان این موضوع از مراجع ذیربط بدلیل بالا رفتن ترم‌های تحصیلی یا پایان یافتن مدت معافیت تحصیلی بر عهده خود فرد می‌باشد.

 • عرض سلام و وقت بخیر …
  من در یک شرکت دانش بنیان بیمه‌ام داره رد میشه.
  من خودم به عنوان حسابدار مشغول کارم ولی بیمه‌ام به عنوان کارشناس کامپیوتر داره رد میشه.
  میخواستم بدونم که برای امریه بهتره که بیمه من تحت چه عنوان شغلی رد بشه برام که هم راحت‌تر امریه بگیرم و هم اینکه بتونم پروپزال مرتبط با اون شرح شغلی که ارائه میدم مورد قبول واقع بشه برای سازمان

 • سلام، عنوان سابقه بیمه اهمیتی ندارد،
  این موضوع بستگی به شرح فعالیت شما داخل شرکت و پروپوزال مطروحه دارد. موضوع فعالیت و متعاقبا پروپوزال شما می‌بایست در جهت توسعه محصول دانش بنیان شرکت باشد.

 • سلام وقت بخیر
  در یک شرکت دانش بنیان مشغول به خدمت هستم و الان حدود ۱۰ ماه بیمه تمام وقت دارم، در حال حاضر ترم ۱ کارشناسی ارشد دانشگاه هم هستم. میخواستم بدونم در صورتی که بخوام انصراف بدم و برای شروع خدمت سربازی اقدام کنم آیا مشکلی پیش میاد؟ در واقع در صورت انصراف ممکنه خللی در جذب به عنوان سرباز امریه به وجود میاد؟
  ممنون از شما.

 • سلام، در صورتی که مشمول غیبت نباشید مشکلی نخواهد داشت.

 • باسلام
  من بعد از لیسانس دو ماه اموزشی رفتم ۰۱ ارتش و ۲۰ روز از یگانم رو هم رفتم ….. بعد رفتم ارشد …. الان میخواستم ببینم میتونم امریه بگیرم؟ و اینکه ایا فرقی داره شرکت دانش بنیان زیر نظر سپاه باشه یا ارتش … میشه یکم راهنمایی کنید من چیکار میتونم بکنم خیلی برام مهمه و اینکه هر کی یه چیزی میگه من نمیدونم چیکار باید بکنم

 • سلام، افراد دارای خدمت قبلی زیر ۱۲ ماه تنها در صورتی امکان دریافت امریه را دارند که خدمت قبلی را در نزاجا گذرانده باشند. در این صورت اگر شرکت دانش بنیان و فرد متقاضی حائز شرایط لازم برای دریافت تسهیلات امریه باشند می‌توانید جهت ثبت درخواست در سامانه سینا اقدام کنید و تفاوتی ندارد شرکت دانش بنیان با چه ارگانی همکاری دارد.

 • ضمن عرض سلام و خسته نباشید. مدرک کارشناسی ارشد مهندسی از یکی از دانشگاه‌های سطح ۱ دارم. پیشنهاد یه شرکت دانش بنیان برای امریه بهم شده. از طرفی از ایثارگری بابام حدودا ۸ ماه، از بسیج حدودا ۵ ماه و از پروژه کسری که از هوافضا وزارت دفاع گرفتم، حدودا ۵ ماه کسری خواهم داشت. سوالم از حضور شما اینه که میتونم اگه امریه بشم، کسری هامو اعمال کنم؟

 • با سلام، پروژه کسری در صورتی که زیر ۱۲ ماه باشد تنها در صورتی قابل قبول است که برای نزاجا باشد. در غیر اینصورت شرایط دریافت امریه کمی پیچیده و مشکل خواهد بود. در رابطه با سایر کسری‌ها نیز برای اعزامیان سال ۱۴۰۰ مجموع کسری بسیج، ایثارگیری و فرزند تا سقف ۶ ماه قابل قبول می‌باشد.

 • با سلام
  آیا قانون اینکه باید حداقل ۶ ماه از معافیت تحصیلی فرد متقاضی باقی مانده باشد برقرار است؟

 • سلام،
  با ذکر این نکته که طبق جدول زمان بندی اعزام تقریبا ۴ ماه قبل از اعزام می‌بایست فرآیند ثبت درخواست در سامانه سینا (sina. bmn. ir) صورت گیرد و با توجه به اینکه متقاضیان امریه در صورت پذیرفته شدن در لیست نهایی اعزام تا ۱ ماه قبل از اعزام باید برگ سبز بدون غیبت خود را برای معاونت علمی ارسال نمایند، برای بهره مندی از تسهیلات امریه نباید مشمول غیبت باشید و عملا این مدت زمان لازم را باید مدنظر داشته باشید.

 • سلام
  پیرو پرسش قبلی درباره سابقه بیمه دی ماه، این موضوع فقط درباره دی ماه به دلیل وقفه رخ داده ناشی از شیوع کرونا صادق است یا در اعزام‌های بعدی هم روال همین‌طور خواهد بود؟

 • با سلام، بطور کلی رویه برای تمامی اعزامیان به همین منوال خواهد بود.

 • سلام
  سابقه بیمه ۶ ماهه در شرکت تا ماه پیش از ثبت درخواست در سامانه سینا محاسبه می‌شود یا خود آن ماه هم درنظر گرفته می‌شود؟
  مثلا برای اعزام اردیبهشت ۱۴۰۰ فرصت ارسال درخواست تا ۲۵ دی ماه است و لیست‌های بیمه با تاخیر یک ماهه ارسال می‌شوند، در این صورت فقط تا آذر ماه در سابقه فرد محاسبه می‌شود یا دی ماه هم محاسبه می‌شود؟

 • با سلام،
  سابقه بیمه و امتیاز دی ماه برای تمامی متقاضیان منظور خواهد شد، لازم به ذکر است متقاضی می‌بایست تا تاریخ اعزام در شرکت مشغول به فعالیت و دارای سابقه بیمه تمام وقت باشد.

 • با سلام
  من ۹ماه سابقه بیمه در شرکت دانش بنیان رو دارم. به دلیل شغل پاره وقت در شرکت مذکور بیمه اینجانب ۸ روز در ماه رد شده است.
  امکان استفاده از امریه در شرکت مذکور رو دارم؟
  لطفا راهنمایی بفرمائید.

 • سلام دوست عزیز،
  خیر، شرط بهره مندی از تسهیلات امریه سابقه بیمه تمام وقت به مدت حداقل ۶ ماه می‌باشد.

 • با سلام

  آیا امکانی هست که برای دی و اسفند اعزامی صورت بگیرد؟
  اگر برای دی و اسفند اعزامی نباشد. آیا برای اردیبهشت اعزام قطعی وجود دارد؟

 • سلام، خیر درحال حاضر اولین فرصت جهت اعزام امریه اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ خواهد بود.

 • سلام
  ۷ ماه سابقه بیمه در یک شرکت دانش‌بنیان دارم و دو ماه شرکتی که دانش‌بنیان نبوده و الان ۶ ماه هست در شرکت دانش‌بنیانی مشغول به فعالیت شدم. آیا می‌توانم روی امتیاز آن ۷ ماه شرکت اول هم حساب کنم؟

 • با سلام،
  سابقه بیمه شرکت دانش بنیان قبلی به شرط ناپیوستگی زیر ۴ ماه قابل محاسبه خواهد بود. لازم به ذکر است شرکت باید در حال حاضر هم دانش بنیان باشد.

 • باسلام و خسته نباشید
  من حدود۷ ماهی دریک شرکت دانش بنیان مشغول به کار هستم و حقوق اداره کار (دومیلیون و پانصد) میگیرم
  میخواستم ببینم اگه سرباز امریه بشم حقوقم بین ۵۰۰ تا ۸۰۰ میشه؟

 • سلام، بله حقوق دریافتی شما طبق آخرین ابلاغیه ستاد کل و بنا بر مقطع تحصیلی و وضعیت تاهل و تعداد فرزند مبلغی بین ۶۰۰ هزار تا ۱ میلیون تومان خواهد بود، که این میزان ممکن است در سال آینده اندکی دستخوش تغییر شود.

 • سلام
  در حال حاضر در یک شرکت دانش بنیان مشغول کار هستم اما بیمه به نام کارگاه زیر مجموعه رد می‌شود. یعنی در پرتال تامین اجتماعی به جای اسم شرکت ثبت شده تحت عنوان دانش بنیان، اسم کارگاه ثبت شده است. اما به هر حال تمام حق بیمه کارکنان توسط نهاد مربوطه ریاست جمهوری پرداخت می‌شود و کارگاه مورد تایید نهاد مربوطه می‌باشد.

  سوال بنده این است
  آیا در هنگام بارگذاری مدارک در سامانه سرباز فناور مشکلی پیش می‌آید؟

  (نام کارگاه دانش بنیان نیست اما زیر مجموعه شرکت اصلی دانش بنیان است و هیچ اسمی از شرکت اصلی در پرتال تامین اجتماعی نوشته نشده و اصلا معلوم نیست که این کارگاه بخشی از شرکت دانش بنیان است.)

 • سلام، تنها سابقه بیمه تمام وقت مبنی بر فعالیت در شرکت دانش بنیان قابل قبول می‌باشد، در غیر اینصورت نه تنها امتیاز مربوط به فعالیت در شرکت محاسبه نخواهد شد بلکه بدلیل عدم تامین شرط حداقل ۶ ماه فعالیت در شرکت دانش بنیان، امکان ورود به فرآیند نخواهد بود.

 • با سلام. برای پروژه‌ی جایگزین چطور؟
  تاریخ اعزام اون چطوریه؟ آیا مثل امریه ماه‌های زوجه یا متفاوته و اینکه اکنون تغییر کرده؟
  آیا شیوع کرونا روی نمرات نخبگانی آن تاثیر داشته است؟
  ممنون میشم توضیح بفرمایید.

 • باسلام، از ابتدای آبان ۱۳۹۹ ملاک عمل جهت بهره مندی از پروژه جایگزین خدمت طرح صیاد شیرازی می‌باشد، که البته نه بدلیل شیوع کرونا ولی نسبت به طرح قبلی، نحوه محاسبه امتیازات تغییراتی داشته است. بعلاوه آنکه اعزام به آموزشی ویژه نخبگان برای متقاضیان پروژه جایگزین خدمت با اقدام از طریق دانشگاه دفاع ملی صورت می‌پذیرد و ارتباطی با زمان بندی امریه ندارد.

 • باعرض سلام و خسته نباشید
  ما یک شرکت دانش بنیان هستیم و متقاضی استفاده از نیروی نخبه برای طرح امریه؛ جطور باید این نیروها رو شناسایی کنیم و مراحل انجام کار به چه نحوی هست؟

 • سلام، مرجع رسمی جهت معرفی افراد وجود ندارد با این وجود شما می‌توانید از طریق انتشار آگهی تحت عنوان دعوت به همکاری یا فرصت شغلی نیروی مورد نظر را شناسایی و پس از کسب امتیازات لازم از تسهیلات استفاده نمایید.

 • با سلام و احترام
  آیا فارغ التحصیل رشته‌ی دندانپزشکی که عضو هیئت مدیره‌ی شرکت دانش بنیان هست میتواند از پروژه‌ی جایگزین خدمت استفاده کند.

 • لازم به ذکر است ظرفیت پذیرش متقاضیان رشته‌های دندان پزشکی، پزشکی و پرستاری در سال ۹۹ تکمیل گردیده است.

 • سلام
  افراد دارای غیبت امکان استفاده از تسهیلات سربازی دانش‌بنیان رو دارن؟ چه اقداماتی باید انجام بدن که شامل این افراد هم بشه؟

 • با سلام،
  بطور کلی افرادی که مشمول غیبت هستند امکان بهره مندی از تسهیلات رو نخواهند داشت، تنها در مواردی می‌توانید با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ و یا سازمان نظام وظیفه عمومی از کم و کیف امکان توجیه غیبت آگاه شوید.

 • با سلام
  اگر در شرکت هایی که قبلا بیمه رد شده دانش بنیان بوده باشن و شرکت فعلی نیز دانش بنیان باشد امتیاز شرکت‌های قبل نیز لحاظ میگردد؟

 • سلام،
  به شرط پیوستگی سابقه بیمه، تنها امتیاز مربوط به فعالیت تمام وقت در شرکت دانش بنیان پیشین علاوه بر شرکت دانش بنیان فعلی نیز با احتساب هر ماه فعالیت ۷ امتیاز، قابل محاسبه خواهد بود.

 • سلام و ارادت
  عزیزانی که کلیه شرائط امریه دانش بنیان را دارند و سه ماه بیمه را نیز دارند ( در لیست بیمه شرکت دانش بنیان قرار گرفته اند)و سه ماه دیگر به آموزشی اعزام می شوند با ید تا قبل از اعزام حقوق دریافت کنند؟
  ممنون
  پالهنگ

 • به روزرسانی: در حال حاضر شرط سابقه بیمه تمام وقت برای متقاضیان امریه در شرکت دانش بنیان به ۶ ماه افزایش یافته است.

 • با سلام و احترام
  آیا فارغ التحصیل رشته‌ی دندانپزشکی که عضو هیئت مدیره‌ی شرکت دانش بنیان هست میتواند از پروژه‌ی جایگزین خدمت استفاده کند.

 • با سلام،
  مطابق با آیین نامه طرح صیاد شیرازی:
  «هریک از دانش آموختگان دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری حرفه‌ای و دکتری تخصصی و نیز دوره‌های تخصصی و فوق تخصصی رشته‌های علوم پزشکی مراکز آموزش عالی، پژوهش و فناوری داخل یا خارج کشور که صحت مدارک صادره آن به تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده باشد» حسب طرح می‌توانند از تسهیلات پروژه جایگزین خدمت بهره مند شوند.

 • سلام خسته نباشید باتوجه به بالا رفتن درصد سرایت کرونا قرار است پسر من که کارشناس ارشدحقوق بین الملل است ومدرک بالای زبان انگلیسی هم دارد به علت کرونا در دکتری شرکت نکرد اول ابان ۹۹ پس فردا اعزام شود بهتر نبود که این اعزام حداقل یک ماه به تاخیر می‌افتاد و یا بصورت داوطلبی اعزام می‌شد لطفا در این مورد می‌توانید نظراتی بفرمایید با تشکر راستجو

 • با سلام و آرزوی صحت و سلامتی،
  بطور کلی اعزام متقاضیان امریه در ماه‌های زوج سال صورت می‌پذیرد، از طرفی مطابق هماهنگی‌های صورت گرفته با ستاد کل نیروهای مسلح و با توجه به شرایط خاص شیوع بیماری کرونا اعزام‌های دی و اسفند سال ۹۹ لغو شد و حتی بدلیل شرایط حاکم و توزیع اعزامی‌ها، تعدادی از متقاضیان تحت ماه‌های فوق العاده اعزام شدند، لذا به نوعی اعزام آبان ماه ۹۹ آخرین اعزام برای متقاضیان امریه در سال ۹۹ می‌باشد.

 • آیا ظرفیت اعزام‌های دی و اسفند به ماه اردیبهشت و تیر سال آینده اضافه می‌شود که شانس ما برای سال بعد بیشتر شود؟

 • با سلام، احتمال افزایش سهمیه در سال آینده وجود دارد و مذاکرات در این زمینه ادامه دارد، با این وجود بهتر است تا حد ممکن امتیازات خود را تا موعد ثبت نام در سامانه سینا افزایش دهید تا شانس بیشتری داشته باشید.

 • با سلام و وقت بخیر
  مواردی مثل مدت زمان بیمه در شرکت، عضو هیئت مدیره بودن و فروش شرکت آیا فقط به بعد از اینکه دانش بنیان شده حساب می‌شود یا قبل اینکه دانش بنیان بوده هم قابل قبول هست؟
  برای مثال من در شرکتی از سال ۹۸ مشغول به فعالیت هست و همون شرکت در سال ۹۹ دانش بنیان شده.
  تشکر

 • سلام، سوابق افراد در شرکتی که قبلا دانش بنیان نبوده به شرط اینکه در حال حاضر دانش بنیان باشد، قابل محاسبه خواهد بود.

 • سلام و ارادت
  عزیزانی که کلیه شرائط امریه دانش بنیان را دارند و سه ماه بیمه را نیز دارند ( در لیست بیمه شرکت دانش بنیان قرار گرفته اند)و سه ماه دیگر به آموزشی اعزام می شوند با ید تا قبل از اعزام حقوق دریافت کنند؟
  ممنون
  پالهنگ

 • سلام، فرد متقاضی می‌بایست سه ماه اخیر سابقه بیمه تمام وقت در شرکت دانش بنیان داشته باشد و طبیعتا حقوق دریافت کند، تنها پرداخت بیمه و حقوق دو ماه آموزشی برعهده نیروهای مسلح می‌باشد.

 • با سلام و وقت بخیر
  امکانا به صورت آیتم وار به سؤالات ذیل پاسخ دهید:
  1- ببخشید بنده حدودا 4 ماه کسری خدمت ایثارگری ارتش (جبهه پدر) شاملشم میشه و با توجه به اینکه تقاضای امریه در شرکت دانش بنیان را داده ام و الان تاییدیه اولیه بنیاد نخبگان را کسب نمودم، ایا میتوانم از این 4 ماه کسری نیز بهره ببرم؟
  2- در صورت مثبت بودن پاسخ سؤال 1 بنده بایستی کی مدارک را ارائه بدم؟
  3- من از سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا سؤال کردم و گفتند در صورتیکه شما سرباز محسوب بشید می توانید گواهی کسری ایثارگری بگیرید و در حال حاضر که شما سرباز محسوب نمیشید امکان ارائه این گواهی برای شما وجود ندارد، آیا زمانیکه من به صورت امریه در شرکت دانش بنیان مشغول به فعالیت هستم، می توانم در حین خدمت نیز گواهی کسری ایثارگری را ارائه بدم و مدت فعالیتم به صورت سرباز فناور در شرکت دانش بنیان را از 24 ماه به 20 ماه کاهش بدهم؟
  با احترام فراوان

 • باسلام، استفاده از کسری ایثارگری منوط به موافقت شرکت با این امر می‌باشد، و در صورت ارائه مدارک ایثارگری قابل پیگیری می‌باشد.

خانه دسته‌بندی پروفایل