درحال بارگذاری ...

نوید سیفی

سلام

نوید سیفی هستم، با ۲۱ سال سابقه در زمینه مدیریت (عامل، اجرایی، بازاریابی و فروش) از جمله در شرکت های نصب نیروی ایران، کشت و صنعت به بان رویش، دارویی به بان شیمی، پخش پیام آوران سلامت هیرکان و …) و مهمترین دستاوردی که در سالهای فعالیتم داشتم تدوین برنامه های توسعه محصولات، خدمات و بازار، تدوین فرایندها و ارتباطات درون سازمانی، بوده است.

زمینه هایی که در آن قادر به ارائه مشاوره هستم،

مشاوره مدیریت توسعه کسب و کار، مشاوره بازاریابی و فروش، تدوین برنامه بازاریابی، ایجاد یا اصلاح ساختار سازمانی فروش، استقرار واحد مهندسی فروش، تدوین برنامه های رقابتی است.

اگر در هر کدام از موارد نیاز به مشورت با بنده داشتید کافیه یک تماس تلفنی و یا یک جلسه حضوری با یکدیگر داشته باشیم.

 • راه های گسترش کسب و کار b۲b چیست؟

 • سلام
  نقطه شروع فروش در بازارهای B۲B بر پایه اعتماد است و در بازارهای B۲C انتخاب. از این رو توسعه در بازارهای تخصصی یا صنعتی با محور افزایش اعتماد باید شکل بگیرد. حال اگر معیار اعتماد باشد می بایست شاخص های افزایش را شناسایی و مشخص کنید.
  هرروز، روزگار نویدی دگر دهدت
  پایا باشید

 • حجم بازار مالی یک کسب و کار جدید را با چه ابزارهایی می شود، تخمین زد؟

 • سلام.
  برای اندازه گیری بازار کل تقاضا، باید ارتباط مستقیمی بین نیاز ذاتی مصرف کننده در بازار هدف و میزان رفع نیاز مصرف کننده نسبت به استفاده از محصول ایجاد کنیم. برای این منظور، باید شاخص مصرف را در بازارشناسایی و مشخص کنیم.
  به عنوان مثال: اگر محصول ما کالای خانگی مانند یخچال است، شاخص ما می تواند تعداد ازدواج های انجام شده در سال بعلاوه متقاضیان تعویض یخچال های کهنه شده، باشد. عدد حاصله ضرب در قیمت فروش مساوی با اندازه ریالی کل بازار تقاضا.
  در ادامه باید بازار عرضه محاسبه شود.
  هرروز، روزگار نویدی دگر دهدت
  پایا باشید

 • سلام سالهاست در حوزه ابزار در حال فعالیت هستم نمایندگانی در کشور دارم اما جدیدا احساس می کنم فروش نمایندگان کم شده یا با سایر رقبا قرارداد هایی بستند راهنمایی می کنید چه کاری باید انجام بدم؟

 • سلام، پرسش شما بسیار کلی است و نیاز به اطلاعات بیشتر برای شناخت دقیق و ریشه ای مساله دارد. نظیر نوع قرارداد و شرایطی که با نماینده ها منعقد کرده اید. هدف گذاری هایی (فروش و بازاریابی) که برای ایشان درنظر گرفته اید. میزان اطلاعات و شناختی که از رقبای خود در بازار دارید و …. پایا باشید

متاسفانه هیچ محتوای مرتبط وجود ندارد.

متاسفانه هیچ محتوای مرتبط وجود ندارد.

متاسفانه هیچ محتوای مرتبط وجود ندارد.

متاسفانه هیچ محتوای مرتبط وجود ندارد.

متاسفانه هیچ محتوای مرتبط وجود ندارد.