درحال بارگذاری ...

معراج مبرانیا

سلام

معراج مبرانیا هستم، با ۱۰ سال سابقه در زمینه مشاوره و پیاده سازی سیستم های نوین مدیریتی از جمله در شرکت های اندیشه سبز خزر و … و مهمترین دستاوردی که در این سالها داشتم سرارزیابی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری بوده است.

زمینه هایی که در آن قادر به ارائه مشاوره هستم، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و پیاده سازی سیستم ها نوین مدیریتی برای شرکت ها است.

اگر در هر کدام از زمینه ها نیاز به مشورت با بنده داشتید، کافیه یک تماس تلفنی و یا یک جلسه حضوری با هم داشته باشیم.

 • با سلام. مدیر شرکت پویا کنترل هستم. این شرکت از شرکتهای دانش بنیان بوده و یک سری قطعات صنعتی ساخته است که با توجه به کاربرد انها، میتوان از آنها در صنایع نظامی استفاده نمود. چطور میتوانیم این محصول را به صنایع معرفی کنیم؟

 • با سلام
  دو راه وجود داره، اول اینکه در نمایشگاه های فن بازار و ساخت ایران و.. شرکت کنید تا شناخته بشید. معمولا نمایندگان سازمان ها و شرکت ها برای آشنایی با محصلات جدید به نمایشگاه مراجعه میکنند.
  دوم اینکه در سایت های زیر ثبت نام کنید.
  techmart. ir
  bizservices. ir

 • سلام من مبلغی رو برای خرید خانه پس انداز کردم ولی با توجه ب گرونی ها هر روز ارزش پولم کم میشه و خونه گرونتر میشه. در سرمایه گذاری تو بورس چقدر زمان میخواد برای بازگشت سرمایه و سود آوری؟

 • سلام-نمیشه بطور کلی زمان قطعی رو برای اینکار محاسبه واعلام کرد، سرمایه گذاری در بورس در خیلی از موارد ممکنه ضرر هم داشته باشه. ولی میتونید بر روی صندوق های سرمایه گذاری با نرخ مشخص سود سرمایه گذاری کنید که ریسک کمتری دارد. در هرصورت برای هر نوع تصمیم بورسی باید به یک کارگزار سازمان بورس مراجعه کنید ولی اگر میتونید سریعتر به خرید خانه اقدام کنید.

متاسفانه هیچ محتوای مرتبط وجود ندارد.

متاسفانه هیچ محتوای مرتبط وجود ندارد.

متاسفانه هیچ محتوای مرتبط وجود ندارد.

متاسفانه هیچ محتوای مرتبط وجود ندارد.

متاسفانه هیچ محتوای مرتبط وجود ندارد.