درحال بارگذاری ...

مهبد مشیری مدیر مالی و مشاور مالیاتی شرکت فنی و مهندسی آشیان سازان، حسابدار مالی و مالیاتی شرکت حسابان سیستم، حسابرس شرکت حسابرسی آتیه نگر و حسابدارمالی شرکت فنی و مهندسی گلفام آب بوده و در زمینه امور مالی و مالیاتی به ارائه مشاوره می پردازد.

همچنین مشاوره در خصوص استارت آپ ها،

جذب سرمایه گذار جهت پروژه ها،

قوانین و امور مالی، اجرایی و اداری مربوط به پیمانها با کارفرمایان دولتی،

مشاوره در خصوص ضمانتنامه های بانکی

سپرده ها و کسورات قانونی،

بیمه تامین اجتماعی، لوایح مربوطه و هیاتهای حل اختلاف و بدوی

 • بدهی مالیاتی ازسال ۸۸تاحالامونده تمکن مالی ندارم هرسالم زیاد میشه حسابام همه مسدوده تکلیف شخص ندارچیه؟ بعدمرگم چی میشه؟

 • با سلام؛
  بدهی‌های مالیاتی شما حاصل از سودهای خالص عملکرد تجاری تون بوده که به دلیل عدم انجام تکالیف و یا عدم ابراز یا پرداخت به موقع شما انباشت شده، پس پاسخ سوال اول شما داده شد، در مورد سوال دوم: بعد از فوت شخص طبق قانون اگر وراث متوفی تصمیم به تحریر ماترک و تقسیم ارث نمایند قبل از هرگونه نقل و انتقالی باید مطابق مواد ۱۷ و ۲۶ ق. م. م عمل کنند و بدهی‌های پیشین مالیاتی متوفی را پس از کسر هزینه‌های کفن و دفن پرداخت نمایید.

 • افرادتحت پوشش بهزیستی وبدهکار مالیات تسهیلات یابخشودگی دارند یانه
  فرزندتحت پوشش دارد

 • با سلام
  در مورد تسهیلات که از بند ح ماده ۱۳۹ ق. م. م و ماده ۱۳۷ ق. م. م به عناوین به ترتیب: مالیات به نرخ صفر و معافیت مالیاتی استفاده کنید
  و همچنین در مورد بخشودگی هم در برخی فواصل زمانی اداره مالیات بخشودگی جرائم دیرکرد در پرداخت را به شرط پرداخت اصل مالیات متعلقه تا ۹۰ درصد هم برای شما اعمال خواهد کرد، لذا در اسرع وقت به حوزه مالیاتی تان مراجعه کرده و ترتیب پرداخت دهید.

 • سلام همسر بنده ۲سال هشت ماه بیمه تامین اجتماعی داره وبیمه پراکنده هس وازسال ۸۵جز بیماری صعب العلاج بنام بهجت میباشد وهمین بیماری باعث شده ۵سال مشکل اعصاب وروان پیدا کنه وسال ۹۸از پزشک نامه اوردم ب بیمه و معرفی شد واسه کمیسیون پزشکی بعثت تو سه اذری و با همه دوندگی ردش کردن و الان هم حال مساعدی نداره و ب هیچ عنوان نمیتونه کار، کنه خواستم ببینم میشه کاری کرد ک بیمه ردیف بشه و ماه ب ماه یه مستمری بهش تعلق بگیره چون واقعا بدنش کشکش کار رو نداره وبیماری بهجت ادغامی از سرطان و ام اس میباشد واکنون هم با این شرایط اقتصادی مستاجر هستیم ودر مضیقه ایم خواستم بدانم میتوانید کمکی کنید تا این مستمری رو برامون برقرار کنید با سپاس فراوان (اشتری هستم)

 • درود بر شما؛
  در صورت رد شدن در کمیسیون پزشکی و اعتراض به نظر آن کمیسیون میتوانید درخواست مکتوبی مبنی بر اعتراض به نظر کمیسیون و ارجاع شکایت به هیات‌های بدوی و یا تجدید نظر سازمان تامین اجتماعی را تنظیم نموده و به حوزه بیمه مربوطه تحویل نمایید، البته در نظر داشته باشید که با مستندات پزشکی و یا سایر مدارک دفاعی معتبر و کافی وارد هیات‌ها شوید.
  موفق و پیروز باشید