درحال بارگذاری ...
دریافت مشاوره

دریافت مشاوره

سوالات متداول

چگونه می‌توانم مشاوره کسب‌وکار بگیرم؟

به صورت حضوری و تلفنی یا اینترنتی از طریق مجموعه الوبیزنس

هزینه مشاوره کسب‌وکار چقدر است؟

مشاوره تلفنی (از طریق اپ الوبیزنس) به صورت دقیقه‌ای و مشاوره حضوری یا اینترنتی به صورت ساعتی و بر حسب میزان تخصص مشاور محاسبه خواهد شد.

در چه زمینه‌هایی از کسب‌وکار می‌توانم مشاوره بگیرم؟

در تمام حوزه‌های کسب‌وکار از جمله مالیات، بیمه، امور حقوقی، راه‌اندازی کسب‌وکار، بازاریابی و فروش، منابع انسانی و سایر زمینه‌ها

مساله یا چالش شخصی خود را اینجا برای ما شرح دهید

لطفا در مورد پروژه‌ی که می‌خواهید برای ما تعریف کنید (ما برای شما آن کار را انجام دهیم) مختصری توضیح دهید، سپس مهارت های مورد نیاز و قیمت پیشنهادی خود را بیان کنید.

چطور از الوبیزنس مشاوره بگیرم؟ 

قبل از هر نکته‌ای باید توجه کنید که الوبیزنس خود به شما مشاوره نمی‌دهد، بلکه شما را به بهترین مشاوران در هر زمینه‌ای لینک می‌کند و شما مسائل خود را با مشاوران حرفه‌ای در میان خواهید گذاشت. ما این امکان را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید به چندین روش مشاوره بگیرید. 

  • مشاوره تلفنی: این روش از طریق وبسایت الوبیزنس انجام می‌شود. شما باید از طریق فرم روبرو درخواست خود را با جزئیات کامل برای ما شرح دهید. سپس کارشناسان ما پس از تماس و مشورت با شما، بهترین مشاور را انتخاب و تماس تلفنی را با روش سفارش به جای کاربر از طریق وبسایت فراهم می‌کنند. از آنجا که در هر حوزه چندین مشاور خبره وجود دارند، شما می‌توانید خود رزومه و سوابق آنها را بررسی و به دلخواه خود یکی را انتخاب کنید. 
  • مشاوره حضوری: ماهیت برخی از مسائل به صورت تلفنی قابل حل نبوده و نیاز به مشاوره حضوری و گفتگو دارد. شما باید از طریق فرم روبرو درخواست خود را شرح داده تا پس از تماس و مشورت با شما زمینه ملاقات حضوری با بهترین مشاور فراهم شود. ضمن آنکه در این روش نیز می‌توانید ابتدا مشاور خود را از طریق همین وبسایت و با توجه به بررسی رزومه آنها انتخاب کنید. 

علاوه بر دو روش فوق، شما می‌توانید از طریق فرم روبرو درخواست خود را به صورت خلاصه شرح دهید تا در اسرع وقت همکاران ما تماس گرفته و شما را راهنمایی کنند. 

هزینه مشاوره کسب‌وکار در الوبیزنس چگونه است؟

در این خصوص نیز الوبیزنس تلاش کرده تا کمترین هزینه را برای مشتریان در نظر بگیرد.  به طور خلاصه دو روش برای هزینه مشاوره در نظر گرفته شده است

  • هزینه مشاوره تلفنی:  مبنای محاسبه هزینه براساس تعداد دقایقی است که با مشاور تلفنی صحبت خواهید کرد. از آنجا که میزان سوابق و رزومه مشاوران با یکدیگر متفاوت بوده، بنابراین هزینه هر دقیقه مشورت با آنها نیز تفاوت دارد که در پروفایل هر مشاور درج شده است. 
  • هزینه مشاوره حضوری:  هزینه جلسه حضوری برای هر مشاور بسته به سابقه و رزومه وی متفاوت خواهد بود که می‌توانید در حین تماس با کارشناسان از آنها جویا شوید. مبنای محاسبه هزینه جلسه حضوری به صورت ساعتی خواهد بود. 

مشاوران الوبیزنس چه افرادی هستند؟ 

مشاوران هر حوزه افراد خبره‌ای هستند که رزومه و صلاحیت آنها به تایید ما رسیده است. تلاش کرده‌ایم تا در هر بخش چندین نفر از افراد خبره به عنوان مشاور حضور داشته باشند. رزومه، ساعات در دسترس و مشخصات هر کدام از مشاوران از طریق وبسایت الوبیزنس قابل مشاهده است.

خانه دسته‌بندی پروفایل