درحال بارگذاری ...

دریافت مشاوره

چطور از الوبیزنس مشاوره بگیرم؟ 

قبل از هر نکته‌ای باید توجه کنید که الوبیزنس خود به شما مشاوره نمی‌دهد، بلکه شما را به بهترین مشاوران در هر زمینه‌ای لینک می‌کند و شما مسائل خود را با مشاوران حرفه‌ای در میان خواهید گذاشت. ما این امکان را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید به چندین روش مشاوره بگیرید. 

 • روش اول: این روش به صورت مشاوره تلفنی بوده که از طریق اپلیکیشن امکان‌پذیر خواهد بود. شما اپلیکیشن الوبیزنس را از طریق فایل روبرو دانلود کرده و سپس با توجه به مساله یا مشکلی که دارید باید از بین مشاوران مختلف یکی را انتخاب کرده و در ساعات مشخص شده با وی تماس بگیرید. از آنجا که در هر حوزه چندین مشاور خبره وجود دارند، شما می‌توانید رزومه و سوابق آنها را بررسی و به دلخواه خود یکی را انتخاب کنید. 
 • روش دوم: روش بعد به صورت مشاوره حضوری و ارتباط مستقیم و رو در رو با مشاور است. چرا که ماهیت برخی از مسائل به صورت تلفنی قابل حل نبوده و نیاز به مشاوره حضوری و گفتگو دارد. در اینجا نیز می‌توانید ابتدا مشاور خود را از طریق همین وبسایت یا اپلیکیشن انتخاب کرده و سپس از طریق بخش «ارتباط با ما» با مجموعه الوبیزنس تماس بگیرید تا زمینه ملاقات حضوری شما با وی فراهم شود. همچنین می‌توانید از طریق فرو روبرو برای ما درخواست خود را مبنی بر برقراری مقدمات جلسه حضوری شرح دهید. 
 • روش سوم: این روش مخصوص افرادی است که اطلاعات چندانی در خصوص انتخاب مشاوران نداشته و نیاز دارند تا کارشناسان ما با توجه به مساله و مشکلی که دارند، یکی از مشاوران را به وی پیشنهاد داده و روند دریافت مشاوره را برای او توضیح دهند. بنابراین کافی است یا از طریق فرم روبرو درخواست خود را برای ما ارسال کنید یا آنکه از طریق بخش «ارتباط با ما» تماس بگیرید. 

هزینه مشاوره کسب‌وکار در الوبیزنس چگونه است؟

در این خصوص نیز الوبیزنس تلاش کرده تا کمترین هزینه را برای مشتریان در نظر بگیرد. بنابراین در بسیاری از مواقع حتی به صورت رایگان نیز می‌توانید مشاوره بگیرید. به طور خلاصه دو روش برای هزینه مشاوره در نظر گرفته شده است. 

 • مشاوره رایگان: برای تمامی افرادی که برای اولین بار از طریق اپلیکیشن اقدام به دریافت مشاوره کنند، به میزان 20 هزار تومان شارژ رایگان در نظر گرفته شده که با توجه به میزان مبلغ مشاور می‌توانند چند دقیقه با وی صحبت کرده و برای جلسات تلفنی دیگر به توافق برسند. در برخی از ایام سال تخفیفات و تسهیلات ویژه‌ای را برای مشتریان در نظر می‌گیریم که ممکن است اعتبار هدیه گفته شده به میزان 100 هزار تومان نیز افزایش پیدا کند. علاوه بر این، ما برای کلیه شرکت‌های دانش‌بنیان نیز مشاوره رایگان در نظر گرفته‌ایم که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. 
 • هزینه مشاوره تلفنی: بعد از اتمام اعتبار اولیه رایگان شما باید حساب خود را شارژ کرده و با مشاور مربوطه صحبت کنید. مبنای محاسبه هزینه براساس تعداد دقایقی است که با مشاور تلفنی صحبت خواهید کرد. از آنجا که میزان سوابق و رزومه مشاوران با یکدیگر متفاوت بوده، بنابراین هزینه هر دقیقه مشورت با آنها نیز تفاوت دارد. در اپلیکیشن و همین وبسایت هزینه مشاوره با هر مشاور بر مبنای یک دقیقه قرار داده شده است. 
 • هزینه مشاوره حضوری: قبلا اشاره کردیم که برای برقراری مشاوره حضوری نیاز است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید. هزینه جلسه حضوری برای هر مشاور بسته به سابقه و رزومه وی متفاوت خواهد بود که می‌توانید در حین تماس با کارشناسان از آنها جویا شوید. مبنای محاسبه هزینه جلسه حضوری به صورت ساعتی خواهد بود. 

تخفیفات و تسهیلات ویژه الوبیزنس چگونه است؟ 

اشاره شد که در برخی از ایام سال علاوه بر اعتبار هریه 20 هزار تومانی اولیه، هدیه‌های دیگری نیز برای کاربران در نظر گرفته می‌شود. در این خصوص حتما اطلاع‌رسانی‌های لازم صورت خواهد گرفت. در حال حاضر، الوبیزنس به علت شرایط ویژه در کشور و درگیر بودن با ویروس کرونا، به کمپین نفس پیوسته است. در همین راستا شما می‌توانید بعد از دانلود کردن اپلیکیشن و وارد کردن کد NORORZ99 تا میزان 100 هزار تومان مشاوره رایگان دریافت کنید. این تسهیلات تمامی حوزه‌های مشاوره از قبیل مالی و مالیات، دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی، بیمه و قانون کار و سایر موارد را در بر می‌گیرد. 

مشاوره رایگان شرکت‌های دانش‌بنیان به چه صورت است؟ 

الوبیزنس از ابتدای سال 98 علاوه بر ارائه مشاوره به روال سابق، به عنوان کارگزار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در بحث مشاوره شرکت‌های دانش‌بنیان نیز انتخاب شده است. ارائه خدمات مشاوره برای این دست از شرکت‌ها کاملا به صورت رایگان بوده که باید از طریق سامانه غزال درخواست خود را ارائه دهند. برای دریافت جزئیات بیشتر در این خصوص می‌توانید به صفحه مشاوره شرکت‌های دانش‌بنیان مراجعه کنید. لازم به ذکر است که الوبیزنس جلسات مشاوره حضوری استانی را هر ماه برای شرکت‌های مستقر استان‌های مختلف کشور برگزار می‌کند. 

مزایای دریافت مشاوره از الوبیزنس

 • دسترسی گسترده به مشاوران: امکان جستجو در میان بیش از ۲۰۰ مشاور 
 • جامعیت حوزه‌های مشاوره: امکان دریافت مشاوره در بسیاری از حوزه‌های کسب‌وکار
 • نیازسنجی اولیه رایگان: ما به طور کامل مساله و مشکل شما را خواهیم شنید و سپس، مناسب‌ترین مشاور را به شما معرفی خواهیم کرد.
 • امکان تماس تلفنی سریع: در اپلیکیشن الوبیزنس، می‌توانید به صورت در لحظه با مشاوران تماس بگیرید.
 • امکان رزرو مکالمه تلفنی و رزرو جلسه حضوری: در صورتی که مشاور در لحظه مراجعه شما، در دسترس نباشد، می توانید مشاور را رزرو کنید. 
 • تضمین رضایت از مشاوره دریافتی: بازگشت کامل وجه در صورت عدم رضایت از مشاوره دریافتی