درحال بارگذاری ...
دریافت مشاوره

دریافت مشاوره

سوالات متداول

چگونه می‌توانم مشاوره کسب‌وکار بگیرم؟

به صورت حضوری و تلفنی یا اینترنتی از طریق مجموعه الوبیزنس

هزینه مشاوره کسب‌وکار چقدر است؟

مشاوره تلفنی (از طریق اپ الوبیزنس) به صورت دقیقه‌ای و مشاوره حضوری یا اینترنتی به صورت ساعتی و بر حسب میزان تخصص مشاور محاسبه خواهد شد.

در چه زمینه‌هایی از کسب‌وکار می‌توانم مشاوره بگیرم؟

در تمام حوزه‌های کسب‌وکار از جمله مالیات، بیمه، امور حقوقی، راه‌اندازی کسب‌وکار، بازاریابی و فروش، منابع انسانی و سایر زمینه‌ها

مساله یا چالش شخصی خود را اینجا برای ما شرح دهید

لطفا در مورد پروژه‌ی که می‌خواهید برای ما تعریف کنید (ما برای شما آن کار را انجام دهیم) مختصری توضیح دهید، سپس مهارت های مورد نیاز و قیمت پیشنهادی خود را بیان کنید.

چطور از الوبیزنس مشاوره بگیرم؟ 

قبل از هر نکته‌ای باید توجه کنید که الوبیزنس خود به شما مشاوره نمی‌دهد، بلکه شما را به بهترین مشاوران در هر زمینه‌ای لینک می‌کند و شما مسائل خود را با مشاوران حرفه‌ای در میان خواهید گذاشت. ما این امکان را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید به چندین روش مشاوره بگیرید. 

  • مشاوره تلفنی: این روش از طریق اپلیکیشن امکان‌پذیر خواهد بود. شما اپلیکیشن الوبیزنس را از طریق فایل روبرو دانلود کرده و سپس با توجه به مساله یا مشکلی که دارید باید از بین مشاوران مختلف یکی را انتخاب کرده و در ساعات مشخص شده با وی تماس بگیرید. از آنجا که در هر حوزه چندین مشاور خبره وجود دارند، شما می‌توانید رزومه و سوابق آنها را بررسی و به دلخواه خود یکی را انتخاب کنید. 
  • مشاوره حضوری: ماهیت برخی از مسائل به صورت تلفنی قابل حل نبوده و نیاز به مشاوره حضوری و گفتگو دارد. در اینجا نیز می‌توانید ابتدا مشاور خود را از طریق همین وبسایت یا اپلیکیشن انتخاب کرده و سپس از طریق بخش «ارتباط با ما» با مجموعه الوبیزنس تماس بگیرید تا زمینه ملاقات حضوری شما با وی فراهم شود.

علاوه بر دو روش فوق، شما می‌توانید از طریق فرم روبرو درخواست خود را به صورت خلاصه شرح دهید تا در اسرع وقت همکاران ما تماس گرفته و شما را راهنمایی کنند. 

هزینه مشاوره کسب‌وکار در الوبیزنس چگونه است؟

در این خصوص نیز الوبیزنس تلاش کرده تا کمترین هزینه را برای مشتریان در نظر بگیرد. بنابراین در بسیاری از مواقع حتی به صورت رایگان نیز می‌توانید مشاوره بگیرید. به طور خلاصه دو روش برای هزینه مشاوره در نظر گرفته شده است

  • هزینه مشاوره تلفنی: برای تمام کاربران یک اعتبار هدیه 20 هزار تومانی در این خصوص در نظر گرفته شده است. بعد از اتمام اعتبار اولیه رایگان، شما باید حساب خود را شارژ کرده و با مشاور مربوطه صحبت کنید. مبنای محاسبه هزینه براساس تعداد دقایقی است که با مشاور تلفنی صحبت خواهید کرد. از آنجا که میزان سوابق و رزومه مشاوران با یکدیگر متفاوت بوده، بنابراین هزینه هر دقیقه مشورت با آنها نیز تفاوت دارد. 
  • هزینه مشاوره حضوری: قبلا اشاره کردیم که برای برقراری مشاوره حضوری نیاز است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید. هزینه جلسه حضوری برای هر مشاور بسته به سابقه و رزومه وی متفاوت خواهد بود که می‌توانید در حین تماس با کارشناسان از آنها جویا شوید. مبنای محاسبه هزینه جلسه حضوری به صورت ساعتی خواهد بود. 

مشاوران الوبیزنس چه افرادی هستند؟ 

مشاوران هر حوزه افراد خبره‌ای هستند که رزومه و صلاحیت آنها به تایید ما رسیده است. تلاش کرده‌ایم تا در هر بخش چندین نفر از افراد خبره به عنوان مشاور حضور داشته باشند. رزومه، ساعات در دسترس و مشخصات هر کدام از مشاوران از طریق اپلیکیشن و وبسایت الوبیزنس قابل مشاهده است.

خانه دسته‌بندی پروفایل