درحال بارگذاری ...
دریافت مشاوره
برگزاری نشست مشاوره شرکت‌های دانش بنیان اصفهان

استان اصفهان یکی از استان‌های پیش‌رو در اقتصاد و صنعت کشور به شمار می‌رود. وجود صنایع بزرگ و مادر کشور در این استان در کنار کسب‌وکارهای جدید بخش خصوص باعث شده تا اصفهان به یک قطب اقتصادی تبدیل شود. شکل‌گیری و رشد شرکت‌های دانش‌بنیان در چند سال اخیر باعث رونق بیش از پیش اقتصاد نصف جهان شده است. 

مجموعه الوبیزنس که به عنوان کارگذار صندوق نوآوری و شکوفایی در خصوص خدمات مشاوره کسب‌وکار و توانمندسازی فعالیت می‌کند، امکان مشاوره حضوری و تلفنی شرکت‌های دانش‌بنیان را در سراسر کشور فراهم کرده است. علاوه بر آن، این مجموعه اقدام به برگزاری نشست‌های حضوری مشاوره در استان‌های مختلف کشور کرده است.

در راستای سلسله نشست‌های مشاوره شرکت‌های دانش‌بنیان این بار در استان اصفهان اقدام به برگزاری این نشست‌ها کرده است. لازم به ذکر پیش‌تر نیز نشست مشاوره شرکت‌های دانش بنیان استان قم و استان یزد توسط این مجموعه برگزار شده است. این مشاوره‌ها به صورت رایگان بوده و در حوزه‌های مختلف کسب‌وکار برگزار می‌شود. 

نشست مشاوره تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان در روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه یعنی 5، 6 و 7 آذر ماه واقع در شتابدهنده هاب اصفهان برگزار شد. در این نشست‌ها حدود 80 شرکت دانش‌بنیان حضور داشته که در حوزه‌های مختلف مشاوره مالیات، منابع انسانی، صادرات و واردات، تامین مالی، بازاریابی و فروش و توسعه کسب‌وکار با مشاوران مطرح مشورت گرفتند. 

در این نشست‌ها قاسم موذنی به عنوان مشاور مالیاتی، سامان پاینده رود مشاور صادرات و واردات، مجید یونسی مشاور منابع انسانی، شراگیم مرادی بازاریابی و فروش، فائزه زالی مشاور تامین مالی، اسماعیل چاووشی مشاور صادرات، و محمود اولیایی مشاور مدیریت به سوالات و ابهامات نمایندگان شرکت‌ها پاسخ دادند. لازم به ذکر است جلسات به صورت خصوصی برگزار شده و نماینده هر کدام از شرکت‌های دانش‌بنیان به صورت اختصاصی با مشاور مربوطه سوالات و ابهامات خود را مطرح کردند. 

لازم به ذکر این نشست‌ها ادامه داشته و شما نیز می‌توانید علاوه بر دریافت مشاوره رایگان حضوری و تلفنی شرکت‌های دانش‌بنیان، درخواست خود را برای برگزاری این نشست‌ها در استان خود را به ما ارائه دهید. برای این کار می‌توانید با همکاران ما در تماس باشید. 

مشاوران مرتبط
فرشید دیکسازی - کارشناس تسهیلات امریه سربازی و پروژه دانش بنیان
فرشید دیکسازی
کارشناس تسهیلات امریه سربازی و پروژه دانش بنیان

فرشید دیکسازی، مشاور و کارشناس استفاده از تسهیلات سربازی دانش‌بنیان در دو بخش امریه و پروژه جایگزین خدمت

درخواست مشاوره هر دقیقه 2,000 تومان
بیشتر
مهدی چاووشی بروجنی - مشاور صادرات و واردات محصولات دانش بنیان به ترکیه
مهدی چاووشی بروجنی
مشاور صادرات و واردات محصولات دانش بنیان به ترکیه

مهدی چاووشی بروجنی مشاور صادرات به ترکیه، مسلط به امور تجارت و بازرگانی بین‌الملل، صادرات و واردات کالاهای فناورانه و دانش‌بنیان در کشورهای ایران و ترکیه

درخواست مشاوره هر دقیقه 5,000 تومان
بیشتر
محمد صادق سبط الشیخ انصاری - مشاور نوآوری و توسعه کسب و کار
محمد صادق سبط الشیخ انصاری
مشاور نوآوری و توسعه کسب و کار

محمد صادق سبط الشیخ انصاری دارای ۱۳ سال سابقه کار در زمینه راه‌اندازی و توسعه کسب و کارها با کارنامه‌ای شامل راه اندازی یک دانشگاه، ۵ مرکز رشد، یک مرکز تحقیقات، یک آزمایشگاه

درخواست مشاوره هر دقیقه 1,500 تومان
بیشتر
  • سوال خودتون رو به با جزئیات کامل مطرح کنید تا مشاوران برتر الوبیزنس به اونها جواب بدهند

خانه دسته‌بندی پروفایل