درحال بارگذاری ...

درباره ما

الوبیزنس یک شبکه متشکل از مشاوران برتر در حوزه‌های مختلف کسب‌وکار بوده که شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان و به بهترین روش ممکن برای رفع مشکلات یا مسائل خود با آنها مشورت کنید.

مرجع مشاوره کسب‌وکار الوبیزنس چگونه شکل گرفت؟ 

ما انسان‌ها چه در زمینه شخصی و چه در زمینه کاری در طول عمر خود بارها نیاز به کمک و راهنمایی دیگران برای انتخاب مسیر درست و بهینه داریم. انتخاب‌هایی که ممکن است مسیر زندگی هر کدام از ما را تغییر دهند. کسب‌وکارها، شرکت‌ها و مدیران آنها نیز به این راهنمایی‌ها در طول دوران حیات کاری خود همواره نیاز دارند.

چرا که تصمیم‌گیری نیازمند داشتن اطلاعات صحیح است. به علت پیچیده شدن ماهیت کسب‌وکارها و درهم‌تنیدگی نکات و مباحث مختلف، نیاز به مشاوره کسب‌وکار امروزه دوچندان شده است. این موضوع، فلسفه اصلی شکل گیری الوبیزنس است. ما تلاش می‌کنیم که مشورت گرفتن در فضای کسب‌و‌کار ایران، اولا تبدیل به یک عادت مطلوب شود و ثانیا دردسترس‌تر، ارزان‌تر و حرفه‌ای‌تر از همیشه باشد.

 الوبیزنس، محصولی دانش‌بنیان متعلق به شرکت نقشه راه کسب و کار ایرانیان است که در تاریخ 97/06/24 به عنوان یک شرکت سهامی خاص به ثبت رسید. این شرکت تاکنون موفق به اخذ مجوزهای زیر شده است:

 • مجوز شرکت دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری در بهمن‌ماه ۹۷
 • مجوز شرکت خلاق از معاونت علمی و فناوری در مهرماه ۹۷
 • نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت در آبان ماه۹۷
 • نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آبان ماه۹۷
 • دریافت مجوز مرکز مشاوره کارآفرینی از وزارت کار و رفاه اجتماعی در زمستان 98 
 • اخذ مجوز کارگزار معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری 

در کدام حوزه‌ها می‌توانیم مشاوره کسب‌وکار بگیریم؟ 

ما تلاش کرده‌ایم تا تمام حوزه‌های مختلف کسب‌وکار را پوشش دهیم. از این رو در هر حوزه مشاوران خبره را ثبت نام کرده و شما می‌توانید با توجه به مساله‌ای که پیش رو دارید با آنها مشورت کنید. حوزه‌های مختلف مشاوره کسب‌وکار در پلتفرم الوبیزنس به صورت زیر است: 

 چگونه از الوبیزنس مشاوره کسب‌وکار بگیریم؟

الوبیزنس یک شبکه از مشاوران برتر کسب‌وکار است که شامل اپ اندروید، آی او اس و نسخه تحت وب است. در واقع شما به عنوان کاربر با مشاوران مختلف هر حوزه مشورت خواهید گرفت. روش‌های دریافت مشاوره نیز بسیار متفاوت بوده و ما تلاش کرده‌ایم که گزینه‌های انتخاب مختلفی را در اختیار شما قرار دهیم. 

در حال حاضر امکان مکالمه تلفنی، هماهنگی جلسه حضوری و پرسش و پاسخ در الوبیزنس فراهم شده است و به زودی، امکان چت ویدئویی و برقراری ارتباط با مشاوران و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور نیز فراهم خواهد شد. برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص نحوه گرفتن مشاوره می‌توانید به صفحه دریافت مشاوره مراجعه کنید. 

مشاوران الوبیزنس چه کسانی هستند؟ 

ما تلاش کرده‌ایم تا در هر حوزه، شما را به بهترین‌ها آن حوزه وصل کنیم. مشاوران ما طیف مختلفی از افراد را در بر می‌گیرند که با توجه به سابقه، رزومه و عملکرد آنها در گذشته انتخاب شده‌اند. بنابراین فیلترهای متعددی برای انتخاب آنها وجود داشته و بعد از راستی‌آزمایی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

این افراد ممکن است کسانی باشند که تحصیلات مرتبط در یک حوزه تخصصی دارند، دارای سابقه تحقیقاتی و پژوهشی هستند، سال‌ها فعالیت عملی و تخصصی در یک زمینه خاص دارند یا آنکه تمام این ویژگی‌ها را به صورت یکجا دارند. معمولا در هر حوزه چندین مشاور وجود دارد که شما می‌توانید بعد از مشاهده رزومه و سوابق آنها، یکی را انتخاب کنید. 

مهم‌ترین مزیت‌های الوبیزنس برای کاربران چیست؟ 

 • امکان بررسی و انتخاب مشاوران
 • امکان تماس تلفنی در لحظه با مشاوران
 • امکان رزرو تماس تلفنی و جلسه حضوری با مشاوران
 • پرداخت هزینه به صورت دقیقه‌ای
 • دریافت کل مبلغ در صورت ناراضی بودن از مشاوره دریافتی

مهم‌ترین مزیت‌های الوبیزنس برای مشاوران چیست؟ 

 • داشتن یک نرم‌افزار هوشمند و حرفه‌ای برای مدیریت مشاوره‌ها
 • دسترسی به بازار گسترده از کل کشور
 • امکان کسب درآمد از اوقات خالی
 • استفاده از ابزارهای الوبیزنس برای توسعه برند شخصی

الوبیزنس در رسانه‌ها:

سیناپرس خبرگزاری علم و فرهنگ ایران؛ حامی رسانه‌ای الوبیزنس: 

همکاران و شرکای تجاری

 

 

 

 

 

 

 

خانه دسته‌بندی پروفایل