درحال بارگذاری ...

شایان رضاپور نیکرو

جناب رضاپور متخصص بازاریابی دیجیتال و کمپین های بازاریابی و تحصیلات کرده کارشناسی ارشد در زمینه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک هستند. ایشان دارای ۷ سال سابقه در زمینه تخصصی، بیشتر متمرکز بر پروژه های سئو بوده که بهترین اش وبسایت bashgah است در زمینه آموزش بورس می باشد. 

اگر در زمینه سئو، مدیریت شبکه های اجتماعی و یا طراحی کمپین های تبلیغاتی آنلاین، نیاز به راهنمایی داشتید، می توانید با ایشان تماس بگیرید.

 

  • کمپین دیجیتال مارکتینگ چطور طراحی می شود؟

  • در کمپین ها جامعه هدف بزرگی پوشش داده می شود و قبل از اجرای آن میزان هزینه و به صرفه بودن آن درنظر گرفته شود. در این نوع تبلیغات می توان میزان اثرگذاری آن را موردسنجش قرار داد. برای این کار معمولا یک landing page در وب سایت طراحی می شود که در آن کمپین تبلیغاتی موردنظر معرفی میشود و از شبکه ها و کانال های مختلف برای گرفتن ترافیک استفاده می شود. برای تحلیل و بررسی موارد مختلف نیز از ابزار گوگل آنالیتیکس استفاده می شود. توضیحات بیشتر در این باره را در ویدئو ببینید.

  • بازاریابی مبتنی بر مکان چیست؟

  • برای این کار می توان در وب سایت صفحات مختص به مکان های مختلف داشت و به نوعی لندینگ پیجی برای آن منطقه ایجاد کرد تا گوگل متوجه این موضوع شد و در جستجوهای آن منطقه صفحه ما را نشان دهد. این کار را می توان در مورد شبکه های اجتماعی نیز دنبال کرد. روش دیگر این است که می توان با دادن تبلیغات به سایت های محل موردنظر، افراد حاضر در آن مکان خاص را هدف قرار داد.

  • چطور انتخاب کنیم که در چه شبکه های اجتماعی بایستی فعالیت داشته باشیم؟

  • برای فهم این موضوع شرکت ها باید بررسی و تحقیقات کرده تا شناخت لازم را از هر یک از شبکه های اجتماعی و کارایی شان پیدا کنند و بتوانند درست تصمیم گیری کنند. چرا که شبکه های اجتماعی هر کدام برای مقصود مشخصی و در حوزه خاصی کاربرد دارند.

  • زیرساختهایی برای اجرای دیجیتال مارکتینگ در سازمان چیست؟

  • برای این کار ابتدا باید حتما یک سایت و یا محصولی بر پایه وب سایت داشته باشیم که قابلیت اتکا داشته باشد بطوری که کاربر در سایت بتواند ثبت نام کند. این موارد شاید بدیهی بنظر برسد اما از نکات لازم برای بحث دیجیتال مارکتینگ می باشد.

متاسفانه هیچ محتوای مرتبط وجود ندارد.

متاسفانه هیچ محتوای مرتبط وجود ندارد.

متاسفانه هیچ محتوای مرتبط وجود ندارد.

متاسفانه هیچ محتوای مرتبط وجود ندارد.

متاسفانه هیچ محتوای مرتبط وجود ندارد.